Aktuality > 2018

Festival vína Český Krumlov® 26. 10. - 30. 11. 2018

Sedmý ročník Festivalu vína Český Krumlov přinese v průběhu pěti týdnů od 26. října až do 30. listopadu obyvatelům a návštěvníkům města to nejlepší z vinařských a gastronomických zážitků. Program festivalu svou účastí opět ozdobí zvučná jména, jako jsou Ivo Dvořák, Klára Kollárová, Christophe Garnier či Michal Šetka.

Od 26. října až do 30. listopadu se všichni milovníci dobrého vína mohou těšit na zajímavé degustační večery ve společnosti známých či méně známých vinařských osobností.V programu festivalu nebude chybět tradiční příjezd sv. Martina 11. 11. v 11:11 hod., Svatomartinské víno a menu v partnerských restauracích 11. - 18. 11., ani oblíbená Zámecká slavnost vína v Zámecké jízdárně, na kterou se můžete letos těšit v sobotu 24. 11. 2018.

Program Víno & Gastronomie & Kultura, který je nedílnou součástí festivalu, také letos nabídne spoustu zajímavých lahůdek. Ochutnat budete moci např. černá vína s vůní lékořice, bobulí a koření, lahodná vína z prosluněné jižní Francie či vína, která produkují velikáni jako Gerard Depardieu, Pierre Richard nebo Sting. A to není zdaleka vše. Vybírat z bohaté nabídky lákavého programu můžete na www.festivalvinack.cz.

Vstupenky můžete zakoupit v Infocentru Český Krumlov nebo on-line na www.ckrumlov.info/tickets, kde nabízíme rovněž možnost zakoupení e-vstupenek. Vybírat a nakupovat tak můžete jednoduše z pohodlí domova.

Přijměte naše pozvání k příjemnému posezení u vína s uznávanými sommeliéry a vinaři!

PROGRAM 2018

FOTOGALERIE

PARTNEŘI FESTIVALU