Katalog produktů a služeb > Turistické atraktivity > Český Krumlov > Archiv > Archiv významných kulturních akcí 2011

Čestný host Slavností pětilisté růže 2011 - ALAN STIVELL

Allan Stivel

Horní Brána 2
38101 Český Krumlov
Kontakt: Jan Vozábal

Telefon: +420 380 711 775
Fax: +420 380 711 775
Mobil: +420 602 331 162

E-mail: vstupenky.divadlo@ckrumlov.cz
WWW: www.divadlo.ckrumlov.cz

Poloha: Český Krumlov
Typ: Archiv významných kulturních akcí 2011


Nabízené služby:

  • Rezervace vstupenek, objednávky
  • On-line rezervace vstupenek

Další informace:ALAN STIVELL - Support BRAN

Termín Od - Do
17.06.2011   (Pá)   Rezervovat 20:00

BRAN

Hlavní představitel keltské hudby ALAN STIVELL, bretoňský zpěvák vystoupí se svou doprovodnou kapelou jako čestný host 25. ročníku Slavností pětilisté růže v Českém Krumlově. Předkapelou koncertu legendy keltské hudby je česko-francouzská kapela BRAN. Spojením koncertu keltské hudby v podání Alana Stivella a Slavností pětilisté růže, získává tak oslava historie města novou dimenzi a půjde o výjimečnou událost.


Ceník platný: 18.04.2011 - 17.06.2011

Položka mj cena /mj
Alan Stivel 17.6. 2011
17.6. 2011 od 20:00 hodin - zahrady pivovaru Eggenberg
vstupenka650 KčALAN STIVELL


Hlavní představitel keltské hudby ALAN STIVELL, bretoňský zpěvák a multiinstrumentalista hrající na keltskou harfu vystoupí se svou doprovodnou kapelou jako čestný host 25. ročníku Slavností pětilisté růže v Českém Krumlově, a to v zahradách u meandrující řeky Vltavy pod krumlovským zámkem, které jsou jedním z míst na českokrumlovsku, v minulosti osídlených kelty. Spojením koncertu keltské hudby v podání Alana Stivella a Slavností pětilisté růže, získává tak oslava historie města novou dimenzi a půjde o výjimečnou událost. Návštěvníci koncertu mohou dále po skončení koncertu navštívit páteční večerní historický program slavností, nebo v sobě nechat doznít hudební zážitek v nočním Krumlově.

Alan Stivell od počátků své kariéry v sedmdesátých letech do dnešního dne vydal 27 CD, např. Renaissance Of The Celtic Harp, A l´Olympia, Symphonie Celtique, Celtic Symphony, Mist Of Avalon, mezi posledními např. Again, Back To Breizh, Explore a Emerald. Spolupracoval s významnými světovými muzikanty, jako jsou Kate Bush, Simple Minds, Shanem Mc Gowanem,Yousson NDourem nebo Paddy Moloneyem a další.

Jako předkapela Alana Stivella vystoupí BRAN, jež vznikl v roce 1999 setkáním bretonských a českých muzikantů. V bretonštině Bran znamená havran, posel z keltských legend. Ten, který přinesl na svých křídlech do střední Evropy keltskou hudbu… A na pobřeží Atlantského oceánu východní vítr. Prostřednictvím bretonštiny a francouzštiny Bran navazuje na tuto tradici sdílení a výměny. Posel, který přiletěl s větrem z Awen, nezná hranic a právě mezi zemí a mořem kapela hledá svou inspiraci. Jednotlivé hudební nástroje spolu s různými hudebními vlivy a původem každého člena vytvářejí zvláštní barevnost, kterou je Bran originální. Bran se orientuje zejména na hudbu k tradičnímu tanci a na písně moře. Skupina nabízí široký repertoár, který čerpá jak ze skladeb jednotlivých muzikantů, tak z tradičních melodií.
V posledních letech skupina vystupovala kromě České republiky a Francie také na mnoha evropských scénách. Více než osm set koncertů a pět vydaných alb svědčí o kusu cesty, který kapela díky podpoře svých fanoušků již urazila. Kapela ve složení: Sara Navarro - zpěv, perkuse; Vojtěch Jindra - akustická kytara, perkuse; Tomáš Görtler – akordeon; Robert Fischmann - příčná flétna, low whistle, perkuse, zpěv; Michal Wróblewski - sopransaxofon, altsaxofon; Petr Tichý – kontrabas; Radim Chrobok - bicí, perkuse.
PŘEDPRODEJ VSTUPENEK


Logo Ticketstream

Exkluzivně v síti TICKETSTREAM, www.ticketstream.cz , tel.: +420 224 263 049 nebo na info@ticketstream.cz

Předprodejní místo Ticketstream v Českém Krumlově: INFOCENTRUM Český Krumlov, náměstí Svornosti 2, 381 01 Český Krumlov, tel.: +420 380 704 622-3, fax: +420 380 704 619, e-mail: info@ckrumlov.cz, www.ckrumlov.cz/info.
VÍCE INFORMACÍ


Oficiální stránky Alana Stivella - www.alan-stivell.com
Stránky kapely BRAN - www.branband.cz
Aktuální informace o koncertu v Českém Krumlově - www.ckrumlov.cz/stivell
UPOZORNĚNÍ


Koncert se koná za každého počasí. Při koncertu platí zákaz fotografování a používání audio-video záznamových zařízení.

Návštěvníci koncertu mají vstup na Slavnosti pětilisté růže ZDARMA!
POŘÁDÁ


Městské divadlo Český Krumlov, o.p.s.
město Český Krumlov
Českokrumlovský rozvojový fond s.r.o.
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


Hitrádio Faktor
Český Rozhlas České Budějovice
Deník Jižní Čechy
Českokrumlovský deník
OIS – Oficiální informační systém Český Krumlov
Ozvěny Českokrumlovska
Český Internet
PARTNEŘI SLAVNOSTÍ