Aktuality > 2005

TOWN WALKS 2005 - nabídka sdružení průvodců cestovního ruchu

TOWN WALKS - Volné sdružení průvodců cestovního ruchu zaměřené na poskytování průvodcovských služeb turistům individuálního cestovního ruchu letos zahajuje svou třetí sezónu.

TOWN WALKS 2005 - nabídka sdružení průvodců cestovního ruchu

Od dubna do konce října mohou návštěvníci Českého Krumlova využít denních prohlídek historického centra a pivovaru. Novinkou letošní sezóny je tématická prohlídka s názvem „ Po stopách duchů“ vytvořená pro rodiny s dětmi a návštěvníky, kteří se chtějí pobavit a zároveň se seznámit s historií místa formou legend a pověstí.

Návštěvník si může denně vybrat ze tří tematických prohlídek v  anglickém nebo německém jazyce. Novinkou letošní hlavní sezóny jsou prohlídky v holandštině. Vstupenky si návštěvníci zakoupí na krumlovských infocentrech. Rezervace nejsou nutné, většina klientů si kupuje vstupenky těsně před začátkem prohlídky. Výchozím bodem je u všech tří typů prohlídek Infocentrum na náměstí Svornosti v časech pevně stanovených pro celou sezónu.

Dle zkušenosti průvodců jsou klienti s touto službou spokojeni z důvodu nízkého počtu návštěvníků jednotlivých prohlídek, průměrná účast je 3 až 5 osob. Průvodce se tak může návštěvníkům individuelně věnovat, i když základní trasa a obsahová náplň prohlídek je pevně dána.

Na úvod letošní sezóny připravilo sdružení TOWN WALKS pro své kolegy, podnikatele v oblasti cestovního ruchu krátké setkání s průvodci, jehož cílem je navázání kontaktů a vzájemná výměna informací. Pro ty, kteří se chtějí obeznámit s kvalitou a obsahem služeb TOWN WALKS jsou na závěr setkání připraveny tři tematické prohlídky, ze kterých si mohou návštěvníci Českého Krumlova denně vybírat.

Setkání se koná ve středu dne 04.05.2005 v 16.30 hod v Hotýlku u Malého Vítka.
Případnou účast je možno potvrdit na email: kortusova@tiscali.cz

S jarním pozdravem
Town Walks

Další informace: