Aktuality > 2015

Kam v Krumlově s vysvědčením?

Rozhodně ne do šuplíku! Poslední den školního roku neházejte vysvědčení do Vltavy, ani ho nestrkejte pod koberec. Ať už se Vám letos povedlo či ne, vezměte ho v pátek 26. 6. s sebou třeba do restaurace DEPO, kde na Vás čeká od 11.00 do 15.00 hodin řízkové dětské menu a ten, kdo se prokáže chováním za 1, dostane navíc i nanuk zdarma!

Z DEPA to pak už není daleko na 1. zámecké nádvoří, kde od 12.00 do 18.00 hodin mají všechny děti (s vysvědčením nebo bez) volný vstup do ZÁMECKÉ KOVÁRNY - mohou si prohlédnout kovářské nářadí, popovídat s kovářem Matějem a kovářkou Zuzkou, vyzkoušet svou šikovnost u kovadliny a na památku si třeba vyrazit pamětní medaili s pětilistou růží. Pro děti je nachystán i kovářský kvíz a odměna!

A kdo se chce ještě projít městem a v klidu si užít první prázdninové odpoledne, může se přes několik zmrzlinových stánků a dětských hřišť dobrat až k MUSEU FOTOATELIÉR SEIDEL. I tam čeká na děti s vysvědčením odměna. Jedničkáři i propadlíci, šprti i repetenti - všechny děti, které ve zdraví prošly tento školní rok a prokáží se u Seidelů vysvědčením, získají 1 foto zdarma! Děti, vezměte své spolužáky, kamarády, rodiče i sourozence a přijďte si pro originální dobové foto na začátku letošních prázdnin! Na jejich konci už možná budete vypadat úplně jinak...

Kovárna        Český Krumlov Card - MUSEUM FOTOATELIÉR SEIDEL