Aktuality > 2020

Valentýn v Českém Krumlově

Český Krumlov je jako stvořený pro romantický víkend a procházky ve dvou. Oslavte sv. Valentýna na kouzelném místě, které Vám učaruje.

Valentýn v Českém Krumlově Překvapte svou drahou polovičku nezapomenutelným valentýnským víkendem. Utečte z každodenního shonu a všednosti na jedinečné místo, kde budete mít čas jeden pro druhého, do Českého Krumlova. Malebné uličky a skrytá zákoutí středověkého města jsou jako stvořená pro romantické procházky.

A pokud si budete chtít uchovat originální památku na romantický pobyt v Českém Krumlově, můžete o víkendu 15. - 16. února navštívit unikátní Museum Fotoateliér Seidel a nechat si zhotoviti svou podobenku v historickém fotoateliéru před dobovým pozadím a v dobovém kostýmu. Přímo na místě si můžete zapůjčit kostýmy a drobné doplňky, šály, boa, klobouky, dýmky a květiny. Rezervujte si místo na www.seidel.cz nebo na telefonu 736 503 871 či e-mailu info@seidel.cz.

Po romantické procházce pohádkovými uličkami města můžete zavítat mimo jiné i do místních muzeí, galerií, útulných hospůdek či krčem, kde jistě oceníte teplo hořícího krbu. Několik místních restaurací pro Vás navíc připravilo speciální Valentýnské menu.

Speciální valentýnskou nabídku naleznete na www.ckrumlov.info/valentyn.