Aktuality > 2017

Valentýn v Českém Krumlově

Český Krumlov je jako stvořený pro romantický víkend nebo odpolední procházku ve dvou. Oslavte sv. Valentýna na kouzelném místě, které Vám učaruje.

Valentýnské fotografování u Seidelů Možností, jak oslavit svatého Valentýna v Českém Krumlově, se naskýtá hned několik.

Chcete mít originální památku na romantický pobyt v Českém Krumlově? Navštivte o víkendu 11. - 12. 2. unikátní Museum Fotoateliér Seidel, kde budete mít jedinečnou možnost pořídit si fotografii v historickém fotoateliéru před dobovým pozadím a v dobovém kostýmu. Přímo na místě si můžete zapůjčit kostýmy a drobné doplňky, šály, boa, klobouky, dýmky a květiny. Rezervujte si místo na www.seidel.cz nebo na telefonu 736 503 871 či e-mailu info@seidel.cz.

Po romantické procházce pohádkovými uličkami města můžete zavítat mimo jiné i do místních muzeí, galerií, útulných hospůdek či krčem, kde jistě oceníte teplo hořícího krbu. Několik místních restaurací pro Vás navíc připravilo speciální Valentýnské menu.

Valentýna můžete oslavit rovněž společnou relaxací při návštěvě sauny či solné jeskyně. Využít můžete také některý z nabízených pobytových balíčků místních hotelů.

Speciální valentýnskou nabídku naleznete na www.ckrumlov.cz/valentyn.