Aktuality > 2016

Valentýnská romantika

Překvapte svou drahou polovičku nezapomenutelným valentýnským víkendem.

Fotografování u Seidelů Utečte z každodenního shonu a všednosti na jedinečné místo, kde budete mít čas jeden pro druhého, do Českého Krumlova. Malebné uličky a skrytá zákoutí středověkého města jsou jako stvořená pro romantické procházky. Zvláště v této době, kdy ve městě potkáte jen pár turistů, si můžete nerušeně užít společně strávené chvíle.

Chcete mít originální památku na romantický pobyt v Českém Krumlově? Navštivte o víkendu 13. - 14. 2. unikátní Museum Fotoateliér Seidel, kde bude mít jedinečnou možnost pořídit si fotografii v historickém fotoateliéru před dobovým pozadím.

Je známo, že láska prochází žaludkem, a proto byste neměli opomenout návštěvu některé z útulných českokrumlovských restaurací či krčem. A i přesto, že Vás hřeje láska, jistě oceníte teplo hořícího krbu a pochutnáte si na speciálním valentýnském menu. Po vynikajícím jídle vyrazte opět do ulic a třeba společně s průvodcem odhalte šťastné i nešťastné osudy zamilovaných, které město skrývá.

Neměli byste opomenout ani návštěvu sauny či solné jeskyně, kde můžete společně příjemně relaxovat. Po dni plném zážitků Vás uvítá romanticky vyzdobený pokoj.

Speciální valentýnskou nabídku naleznete na www.ckrumlov.cz/valentyn