Aktuality > 2010

Další ocenění pro Český Krumlov

Český Krumlov se může pochlubit „oceněním cestovatelů" Traveler's Choice Destination Award 2010 na portálu TripAdvisor. Město se umístilo mezi 25 nejoblíbenějšími destinacemi v Evropě, ale i ve světě dle volby evropských cestovatelů. Český Krumlov se tak zařadil do společnosti takových významných měst jako je San Francisco, New York, Sydney, Monte Carlo, Benátky, Amsterdam nebo Vídeň.

Portál TripAdvisor je nejrozsáhlejší cestovatelský portál, který pomáhá lidem na celém světě plánovat a zažít perfektní dovolenou. Tento portál navštíví měsíčně více než 25 miliónů unikátních návštěvníků, má přes 15 miliónů registrovaných členů a naleznete zde informace o více než miliónu hotelů, restaurací, atraktivit nebo destinací. Ocenění Traveler's Choice Destination Award 2010 je důležité hlavně proto, že destinace hodnotili samotní cestovatelé, kteří je navštívili a prožili zde svou dovolenou.

Internet a sociální sítě patří v dnešní době k silným nástrojům reklamy a propagace. Toto ocenění přispěje ke zviditelnění Českého Krumlova, a město tak bude moci oslovit další potenciální návštěvníky a nabídnout jim své krásy. V neposlední řadě lze ocenění Traveler's Choice Destination Award 2010 považovat za známku kvality a spokojenosti návštěvníků destinace.    

TripAdvisor