Aktuality > 2010

Aktivní tvář Českého Krumlova

Chcete si svou návštěvu Českého Krumlova zpestřit sportovními zážitky nebo si jen tak protáhnout tělo? V zimě je Vám k dispozici rozmanitá nabídka sportovních aktivit.

Projížďka na koních

Pokud Vám nevadí chladnější počasí či mrazíky, jistě přijmete pozvání k projížďce na koni. Vychutnáte si tak jedinečný pohled na Český Krumlov, který budete mít jako na dlani.

Nevynechejte ani procházku romantickou krajinou v okolí Českého Krumlova. Zamířit můžete třeba na Kleť, nejvyšší vrchol CHKO Blanský les. O víkendech je zde otevřena rozhledna, která nabízí unikátní kruhový rozhled do okolí. Až se pokocháte výhledem z rozhledny, jistě oceníte horký nápoj v místní horské chatě nebo prohlídku observatoře Kleť. Nebaví Vás prostá chůze? Potom vezměte do rukou hůlky a užijte si tak zvaný Nordic Walking.

V případě, že se před zimou raději schováte do tepla, nebudete o sport ochuzeni. Výborné podmínky pro příznivce tenisu nabízí Tenis-centrum. Hala se třemi kurty jistě uspokojí i ty náročnější tenisty. Nebo dáváte přednost squashi? Potom navštivte Squash & Fitness Centrum, které mimo jiné nabízí i aerobní aktivity, indoor cycling, masáže či solárium.

Váš program v Českém Krumlově obohatí i kuželky nebo bowling. Přátelské nebo rodinné turnaje jistě příjemně vyplní volné odpoledne či večer. Příležitost zaplavat si i v zimně poskytuje krytý bazén. Zatímco Vy si zaplavete ve velkém plaveckém bazénu, Vaše děti se vydovádí v malém dětském. Zvláště v chladném období jistě nepohrdnete ani doplňkovými službami, které jsou zde nabízeny - masáže, perličkové koupele či pára.

Než vyrazíte do Českého Krumlova, nezapomeňte si přibalit brusle. Na zastřešeném zimním stadionu můžete pilovat piruety, vylepšovat své hokejové dovednosti nebo si poklidně zabruslit. Nejen příznivci míčových her jistě ocení všesportovní halu v Českém Krumlově. Zahrajete si zde badminton, tenis, volejbal, futsal, florbal, basketbal nebo stolní tenis. V několika fitness centrech si můžete zaposilovat, zpevnit svaly či si jen lehce zacvičit.

Ani milovníci lyžování nepřijdou v Českém Krumlově zkrátka. Nedaleký lyžařský areál Kramolín nabízí pět sjezdovek, Fox park pro nejmenší lyžaře a snowpark. Zábavu si zde tedy užije celá rodina. Po lyžování si můžete příjemně odpočinout u hořícího krbu v některé českokrumlovské útulné hospůdce či krčmě nebo vyrazit do města za kulturou

 Zimní stadion      Tenis-centrum      Velký bazén, Český Krumlov