Občan > Aktuality > 2012

Vyhodnocení soutěže o nejhezčí kontejner v Českém Krumlově

aktualizováno 22.06.2012

Ve středu 20. června 2012 proběhlo vyhodnocení nultého ročníku soutěže o nejhezčí kontejner, kterou pořádal Kiwanis klub Český Krumlov a které se zúčastnily tři českokrumlovské školy - Základní škola Za Nádražím, Základní škola Linecká a Základní škola Kaplická.

Kiwanis klub věnoval školám do soutěže barvy a štětce, kontejnery k pomalování zapůjčily Služby města Český Krumlov s. r. o. Vzhledem k tomu, že se jednalo o nultý ročník soutěže, nebylo rozhodováno o vítězi a byly tak oceněny všechny tři školy, které se soutěže účastnily. Ceny v podobě čokoládových dortů zakoupilo město Český Krumlov a žákům, kteří kontejnery malovali, je předal sám starosta města Dalibor Carda za asistence Tibora Horvátha z Kiwanis klubu a Jindřišky Smolíkové, vedoucí Odboru školství, sportu a mládeže Městského úřadu Český Krumlov.

Kontejnery ozdobené obrázky žáků českokrumlovských základních škol, které v rámci jednotlivých ročníků soutěže vzniknou, budou rozmístěny po městě, aby svou barevností a originalitou rozzářily ulice a místa pro sběr odpadu.