Aktuality > 2013

Kulturní podzim v synagoze

Jazzky Krumlov v synagoze

srpen - listopad 2013

Synagoga koncert Šporcl Poslední koncert ze série hudebních vystoupení v rámci kulturního podzimu v synagoze proběhne tento čtvrtek, 10. října od 19.30 hodin. Můžete se těšit na hudbu na pomezí rock'n'rollu a folku v podání Michal Prokop Tria.

Trio leadera kapely Framus Five Michala Prokopa, nadžánrového kytaristy Luboše Andršta a neméně všestranného houslisty Jana Hrubého, vzniklo v roce 1987. Písničkový základ je rozšířen Andrštovými zkušenostmi s blues a jazzem i osobitou hrou a klasickým hudebním vzděláním Jana Hrubého na elektrifikované housle.

Vstupenky na Infocentru Český Krumlov, náměstí Svornosti 2: vstupenky@ckrumlov.cz nebo www.ckrumlov.cz/tickets. Popř. před zahájením koncertu na místě (Synagoga, Za Soudem 282).

Festival vína Český Krumlov zavítá do synagogy během listopadu a připraví pro vás zajímavé degustační a gastronomické akce.

Více na www.synagoga-krumlov.cz

Pořadatelé:                                                                             Podpořeno:                           Partneři: 

                                                                                       

ČKRF, spol. s r.o.            Jazzky Krumlov o.s.             Synagoga Café              Jihočeský kraj             Kámen a písek, spol. s r.o.            Vidox s.r.o.  

DOREKO