Aktuality > 2011

Vrchol plesové sezóny

Byť by se mohlo zdát, že plesová sezóna je téměř u konce, v březnu Vás čekají další plesové „bonbónky".

Divalední ples V sobotu 5. března se v zámecké jízdárně českokrumlovského zámku koná ples Jihočeského divadla. K tanci Vás doprovodí orchestr opery Jihočeského divadla a taneční orchestr Metroklub. V rámci pestrého programu vystoupí sólisté opery JD s ukázkami z oper Komedianti, Don Giovanni a Cikánský baron a sólisté a soubor baletu JD zatančí Serenádu od P.I. Čajkovského a Uherské tance od Johannese Brahmse. Bohatá tombola a půlnoční překvapení je samozřejmostí.  

Ples hotelu Růže Na tradiční divadelní ples, tentokrát netradičně v Českém Krumlově Vás zve Jihočeské divadlo a agentura Auviex. Vstupenky k zakoupení na internetu, v Infocentru Český Krumlov a dalších předprodejích.  

Dalším termínem v plesovém kalendáři je pak 12. březen, ples Pekáren Srnín. V tombole se vedle řady dalších zajímavých výher můžete těšit na to nejlepší z produkce srnínské pekárny.

Završením plesové sezóny v Českém Krumlově je 1. reprezentační ples Hotelu Růže. Ples na počest Viléma z Rožmberka se koná v prostorách Hotelu Růže v sobotu 19. března. Večerem Vás bude provázet Vladimír Hron, bohatý program zpestří renesanční tance, vystoupení kejklíře a hodování v duchu rožmberského dvora.

Vstupenky k zakoupení na recepci Hotelu Růže.

Přijměte pozvání do víru tance a přijďte na ples do Českého Krumlova.