Aktuality > 2014

I. reprezentační ples města Český Krumlov

Ples města 2015 Přijměte pozvání na I. reprezentační ples města Český Krumlov, který se uskuteční v sobotu 7. února v Zámecké jízdárně. Těšit se můžete na lákavý a populární program, hvězdné obsazení účinkujících či výjimečné kulisy interiéru i exteriéru.

O přátelské přijetí se na plese postarají „oživlé" postavy z Maškarního sálu za doprovodu Krumlovského komorního orchestru.

Večerem následně všechny provede Dalibor Gondík, známý herec, moderátor, muzikant, skladatel a divadelní režisér.

K poslechu a tanci zahraje Taneční orchestr Variant. Zazní domácí i světové hity jak v originálních, tak i nových úpravách.

O předtačení se postará Radka Karvánková a její taneční partner Tomáš Ondrášek, držitelé 8 zlatých medailí z mistrovství Evropy World Artistic Dance Federation 2014 ve standardních tancích a show dance.

Program večera zpestří show tanečníka Jana Ondera s partnerkou Lucií Hunčárovou. Pár je mistry ČR v latinsko-amerických tancích družstev 2012. Jan Onder se proslavil především účastí v televizním pořadu „Stardance, aneb když hvězdy tančí".

Doslova třešničkou na dortu bude taneční humoreska „Rozladěné" v podání souboru baletu Jihočeského divadla.

Nebude chybět bohatá tombola a navíc budete mít možnost odnést si z plesu vzpomínku v podobě originální fotografie z dílny Musea Fotoateliér Seidel.

Vstupenky je možno zakoupit v Infocentru na náměstí Svornosti. Cena 350 Kč.

Ples podpořili:

Generální partner: ČEVAK a.s.

Hlavní partneři: EUFC CZ s.r.o., POHL cz, a.s., Kámen a písek, s.r.o., Expert K+B Elektro

Partneři: pivovar EGGENBERG, AutoCont CZ a.s., Bohumír Němec - VEDUTA, ENERGO Český Krumlov, s.r.o.,Vidox s.r.o., hotel Bellevue, T-MAPY spol. s r.o., Skiareál LIPNO, Stezka korunami stromů s.r.o., Madeta a.s., Jan Hotels, CityLounge Music club & bar

Donátor: Lihovar Poněšice s.r.o., Budějovický Budvar n.p., Zapa Bar, Vlaďka Husinecká TvojeKrása, Studio Lila - Mgr. Zuzana Máčová, Lesy ČR

Mediální partneři: Jihočeská TV, Českokrumlovská TV, Českokrumlovský deník