Aktuality > 2013

Český Krumlov Card - partnerské projekty

Grenzgenial CZ GrenzGenial

Česko-rakouský turistický průvodce GRENZGENIAL obsahuje atraktivní výhody 1+1 zdarma, bonusy a tipy pro volný čas především z Lipenska, Českokrumlovska a rakouské části Šumavy. Tento unikátní projekt, do kterého vstoupilo přes sto čtyřicet subjektů v cestovním ruchu z české, rakouské i bavorské strany Šumavy, poskytuje ucelené informace z oblasti volného času, kultury a dovolené nejen u nás, ale také u našich zahraničních sousedů. K dostání je už nyní ve vybraných ubytovacích zařízeních, infocentrech.

Lipno Card Lipno Card

LIPNO CARD je karta hosta, která Vám umožní plnohodnotně prožít Vaši letní i zimní dovolenou na Lipensku a navíc ušetří Váš čas i peníze!

Nabízí slevy v Active Park Lipno, na Stezku korunami stromů, půjčovny INTERSPORT Rent, výukové kurzy, gastronomické služby, vstupy na zámky, hrady, do muzeí a galerií, na výuku netradičních sportovních disciplín, adrenalinovou zábavu, hlídání dětí, wellness a mnoho dalších, jejichž podrobný popis naleznete zde.

 

PragueCard Prague Card 

Praha je jednou z nejvýznamnějších historických a malebných destinací Evropy a s Prague Card budete mít možnost zažít co nejvíce z její návštěvy.

Prague Card je all-inclusive vstupenka na nejlepší atraktivity. V ceně Prague Card je zahrnut vstup do více než 40 turistických atrakcí, speciální nabídky na jiné atrakce a kapesní průvodce po památkách.