Občan > Aktuality

Valentýnská romantika pro Českokrumlovské

Romantika

20. ledna 2010

Překvapte svou drahou polovičku nezapomenutelným valentýnským víkendem!

Utečte z každodenního shonu a všednosti a najděte originální romantiku ve Vašem městě, v Českém Krumlově.
Malebné uličky a skrytá zákoutí středověkého města jsou jako stvořená pro romantické procházky. Zvláště v této době, kdy ve městě potkáte jen pár turistů, si můžete nerušeně užít společně strávené chvíle. Český Krumlov si zamiloval i Egon Schiele, jehož kresby můžete obdivovat v Egon Schiele Art Centru. Pokud dáváte přednost fotografickému umění, navštivte Dům fotografie nebo unikátní Museum Fotoateliér Seidel. Museum Fotoateliér Seidel připravil speciální nabídku dobového fotografování párů a romantických prohlídek muzea za zvýhodněné valentýnské ceny.

Zamilovaný nápoj mnoha mužů, ale i některých žen, pivo, ochutnáte při prohlídce českokrumlovského pivovaru Eggenberg.

Je známo, že láska prochází žaludkem, a proto byste neměli opomenout návštěvu některé z útulných českokrumlovských hospůdek či krčem. A i přesto, že Vás hřeje láska, jistě oceníte teplo hořícího krbu a pochutnáte si na speciálním valentýnském menu.
Po vynikajícím jídle vyrazte opět do ulic a společně s průvodcem odhalte šťastné i nešťastné osudy zamilovaných, které město skrývá. Krásu Českého Krumlova můžete obdivovat také z koňského hřbetu při projížďce krajinou.
Neměli byste opomenou ani návštěvu sauny či solné jeskyně, kde můžete společně příjemně relaxovat. Po dni plném zážitků Vás uvítá romanticky vyzdobený pokoj, ať už u Vás doma nebo v některém z místních penzionů! 

Pozvěte na Valentýna do Českého Krumlova i Vaše přátele z daleka!

Speciální valentýnskou nabídku naleznete na www.ckrumlov.cz/valentyn2010