Info servis > MailFórum > Turista > 2009

KCR-CK: Slavnosti On-line - www.ckrumlov.cz/webcam

Datum a čas: 19.6.2009 15:35 hod.

V rámci probíhajícího testovacího provozu budou dnes v provozu obě webové kamery Oficiálního Informačního systému Český Krumlov.

Statická webová kamera, která je umístněna na budově ZUŠ v Kostelní ulici umožní náhled především na dění na náměstí Svornosti ale i na další místa v dohledu kamery. Tento přenos je bez zvuku.

Mobilní kamera bude od 16:00 přenášet dění z pivovarských zahrad včetně zvuku.

Vzhledem k možnostem konektivity nelze porovnávat tyto přenosy s přenosem televizním a kvalita obrazu a zvuku je značně závislá na počtu diváků sledující přenos a přenosových vlastnostech sítě. Z uvedeného důvodu nabízíme přenos pouze v rozlišení 176x144 obrazových bodů. Přesto věřím, že i tento způsob prezentace akcí našeho města může přispět propagaci naší turistické destinace a že naší snahu oceníte.

Přehrávače kamer i další informace o webových kamerách OIS, realizované v rámci projektu ROP "Zkvalitnění služeb cestovního ruchu" najdete na www.ckrumlov.cz/webcam.

Vzhledem k tomu, že s přenosem on-line videa teprve začínáme a navíc podmínky pro přenos nejsou příznivé, prosím o schovívavost při případném přetížení či výpadcích.

S pozdravem

Ing. Tibor Horváth
Manager OIS - www.ckrumlov.cz
Oficiální Informační Systém Český Krumlov
Tel.: 380 704 614, Fax: 380 704 619
Mob.: 606 422 628
Email: mois@ckrumlov.cz

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum