Info servis > MailFórum > Turista > 2009

IVS-CK: Bubenicka jednotka zahaji Slavnosti petiliste ruze - OPRAVA UDAJU

Datum a čas: 18.6.2009 19:52 hod.

Vážení odběratelé Mailfóra, omlouvám se za nedorozumění a překlep v předchozí zprávě u informací o vstupném. Vstupné na Slavnosti pětilisté růže je zdarma v pátek a v neděli, v sobotu je vstup zpoplatněn.
Děkuji za pochopení.

Opravená zpráva:
Vážení odběratelé kulturního Mailfóra města Český Krumlov, jste srdečně zváni do Českého Krumlova na víkendové Slavnosti pětilisté růže!

V pátek 19. června v 16 hodin zahájí Bubenická jednotka Základní umělecké školy Český Krumlov a ostatní účastníci bubenického semináře již třiadvacátý ročník Slavnostní pětilisté růže. Páteční program láká návštěvníky Slavností na první zámecké nádvoří, kde se rozprostírá historický trh s programem, na náměstí Svornosti, kde se vystřídá středověká poezie s tancem a hudebníky, do Hradební ulice za komedianty, na Prelaturu nebo do Široké ulice do světa divadelní scény a do Pivovarských zahrad na rytířské tréninky a koncert Papouškovo sirotků. Prakticky celé centrum města ožije zábavou oslavující bohatou minulost Českého Krumlova.


Praktické informace:
- P R O G R A M A I N F O R M A C E: www.ckrumlov.cz/slavnosti2009
- P A R K O V Á N Í- oficiální parkoviště města - www.ckrumlov.cz/parking
- D O P R A V A V C E N T R U - Centrum bude uzavřeno pro vjezd motorových vozidel v pátek 19. 6. od 12 do 24 hodin, s tím, že pro zásobování bude umožněn vjezd do 16 hodin. V sobotu 20. 6. bude město uzavřeno pro vjezd motorových vozidel od 8 hodin, zásobování bude možné nejpozději do 9 hodin. Uzavírka města pro vjezd vozidel v sobotu bude od 9 do 24 hodin. V neděli 21. 6. bude omezen průjezd městem od 9 do 17 hodin, kdy budou slavnosti zakončeny. Organizátoři žádají obyvatele města, aby v době slavností neparkovali svá vozidla na území centra, zejména pak na trase historického průvodu, a tím tak předešli možným nepříjemnostem. Doporučuje se využít k parkování parkoviště mimo centrum města.
- P R O B L É M Y - V případě jakýchkoli problémů či dotazů se můžete kdykoli obrátit na pracovníky Městského divadla, telefon: 380 727 369, na kterém je ve dnech slavností (pátek - neděle) stálá informační služba. Do pátku 19. 6. a opět po skončení slavností můžete telefonovat na tel.: 380 711 775. V případě zajištění nutného vjezdu do města volejte přímo Městskou policii, telefon: 156.
- V S T U P N É: v PÁTEK a v neděli zdarma, návštěvníci v kostýmech, držitelé průkazu ZTP a ZTP/P a děti do 10 let také mají vstup zdarma; V SOBOTU bude na místě vybíráno vstupné 200 Kč pro dospělé, 100 Kč pro studenty (ISIC, ITIC) a 50 Kč pro děti do 15 let
- P Ř E D P R O D E J: předprodej zvýhodněných vstupenek končí v pátek 19. června v 18 hodin, předprodejní místa jsou a Městské divadlo, Infocentrum Český Krumlov a Unios Tourist Service; v předprodeji se prodávají vstupenky pro dospělé za 150 Kč, se slevovým kupónem ze Zpravodaje za 100 Kč


Těším se na viděnou v slavnostním Českém Krumlově!


Jitka Augustinová
tisková mluvčí

kancelář starosty
město Český Krumlov
náměstí Svornosti 1
381 01 Český Krumlov
tel.: 380 766 121
GSM: 602 491 448
e-mail: jitka.augustinova@mu.ckrumlov.cz

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum