Info servis > MailFórum > Podnikatel > 2008

IPP-CK: V pondeli zacne rekonstrukce Horni ulice

Datum a čas: 27.8.2008 15:48 hod.

V pondělí 1. září začne rekonstrukce Horní ulice. Horní bude kompletně zadlážděna a vymění se plynovodní přípojky a vedení. Během rekonstrukcí bude omezena doprava a průchod Horní ulicí. Prosím věnujte pozornost omezením, která vyplývají z jednotlivých etap rekonstrukcí. Na webové stránce www.ckrumlov.cz/rekonstrukce a v Českokrumlovském Deníku najdete aktuální informace.

Nejdůležitějším omezením bude v 1. etapě (v září) kompletní uzavírka části Horní ulice od hrany náměstí Svornosti po ulici Kostelní. Do provozoven , do bytů a do kostela zůstane přístup zachován (lávky). Obchůzná trasa pro veřejnost bude vedena přes Kostelní ulici nebo přes Masnou a Šatlavskou ulici.
Svoz odpadu zůstává beze změn.
K bankomatu České spořitelny a.s. nebude možný přístup.
Veřejné záchody budou v provozu.
Do Horní ulice bude omezen vjezd pro zásobování. Od 1. září 2008 do 10. prosince 2008 bude umožněno zásobování od 18:00 do 8:00 a pouze vozidlům do 3,5 tuny okamžité hmotnosti. V jiných termínech bude vjezd možný pouze po dohodě se stavbyvedoucím. Vjezd do Horní ulice i výjezd z ní bude u Městského divadla Český Krumlov (vozidla budou muset z ulice vycouvat).
Objízdná trasa do centra je vedena buď přes Latrán nebo přes Objížďkovou silnici, Tavírnu, Lineckou, Kájovskou, Širokou, Dlouhou, Soukenickou a Panskou.
Hluk ze stavby může narušovat pouze mezi 8:00 a 18:00 hodinou.
Dodávka plynu by neměla být během rekonstrukcí na delší dobu přerušena.
Parkování v Horní ulici nebude během rekonstrukcí možné. Držitelé parkovacích karet v Horní ulici nebudou platit za parkovací místo po dobu uzavírky. Náhradní parkování bude zajištěno u čerpací stanice Agip. Nové parkovací karty vydá odbor dopravy a silničního hospodářství Městského úřadu Český Krumlov.

Souhrnné a aktuální informace včetně mapy najdete na www.ckrumlov.cz/rekonstrukce.

Děkujeme Vám za pochopení nezbytnosti rekonstrukce Horní ulice a prosíme Vás o předání těchto informací dál.
Jitka Augustinová
tisková mluvčí

kancelář starosty
město Český Krumlov
náměstí Svornosti 1
381 01 Český Krumlov
tel.: 380 766 121
GSM: 602 491 448
e-mail: jitka.augustinova@mu.ckrumlov.cz

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum