Info servis > MailFórum > Turista > 2007

KCR-CK: Krumlovsky vodacky maraton tuto sobotu jiz po pate

Datum a čas: 11.10.2007 21:22 hod.

Druhá říjnová sobota už tradičně patří Krumlovskému vodáckému maratonu. A tak tomu bude i letos. Téměř 1000 závodníků vodáků změří své síly na 36ti kilometrech meandrující řeky Vltavy, která jim nezůstane nic dlužna. Však komu by se chtělo v říjnu koupat?

Obsazeno je všech 21 vypsaných kategorií. Krumlovský maraton je jediný svého druhu v České republice. Je to výzva skutečně pro všechny - kajakáře, kánoisty, pramičkáře, raftaře i dračáky. Závodníci jsou z řad juniorů, seniorů i veteránů. K dnešnímu dni jsou přihlášeni vodáci z 8mi evropských zemí a Nového Zélandu.

Tihle všichni se vydají hromadně v sobotu 13. října v 11:00 hodin z Vyššího Brodu a z Rožmberka nad Vltavou po proudu řeky, aby se sešli v cíli pod Lazebnickým mostem v Českém Krumlově.

Připlutí první lodě se očekává ve 13:00 hodin. Přijďte závodníky povzbudit do cíle a při té příležitosti můžete strávit pár příjemných chvil na pivních slavnostech. Anebo naopak, skočte na pivko a za zábavou na slavnosti a přitom můžete zatleskat nejlepším vodákům.

Závěrečný ceremoniál začne v 18:00 hodin v "party stanu" v rámci pivních slavností. K dobré náladě budou hrát Tři sestry revival banda a Akia b.s.

Všechno o Krumlovském vodáckém maratonu je k dispozici na www.krumlovskymaraton.com.

S pozdravem,
Hana Šmachová
Sportovní Klub KVM Český Krumlov
E-mail: krumlov@seznam.cz
WWW: http://www.krumlovskymaraton.com

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum