Info servis > MailFórum > Turista > 2007

KCR-CK: Mestske divadlo v Ceskem Krumlove zahajuje sezonu radou novinek

Datum a čas: 13.9.2007 23:21 hod.

Městské divadlo v Českém Krumlově zahajuje 18. září 2007 podzimní divadelní sezonu řadou novinek.

Od 15.9.2007 budou zprovozněny nové webové stránky Městského divadla http://www.divadlo.ckrumlov.cz . Kromě aktuálního programu tam naleznete připravovaná představení, užitečné informace pro diváky včetně dopravní dostupnosti a parkování, informace o rezervaci a prodeji vstupenek atd.

Zcela nově nabízíme dopravu pro předplatitele z Horní Plané, Černé v Pošumaví, Hořic a Kájova. Mohou ji využít i předplatitelé z českokrumlovských sídlišť Mír, Nádraží a z Dobrkovic. První jízda se uskuteční v úterý 18. září na představení inscenace Klicperova divadla Hradec Králové PETROLEJOVÉ LAMPY

Nově vzniká dramatický kroužek "DěS" - Dětské Studio pro děti od 8 - 12 let, které mají vztah k literatuře, divadlu a umění. V rámci konkurzu pořádá divadlo v úterý 18. září od 14 - 17 hodin ve zkušebně divadla v I. patře úvodní nezávazné setkání zájemců s DěSem.

Spolu s týdeníkem Jihočeský Kurýr připravujeme novou soutěž. Jedná se o výtvarné či literární zpracování dojmů dětských diváků z našich představení.

Diváci z Českých Budějovic si mohou rezervovat, či zakoupit vstupenky na představení na všech prodejních místech v českobudějovické předprodejní síti CB systém. Nabídka představení a on-line prodej je na http://www.perfectnet.cz/ceskykrumlov

S pozdravem,
Ivanka Kladivová
Městské divadlo Český Krumlov, Horní 2
Programové oddělení
Telefon: 420 380 711 775
E-mail: vstupenky.divadlo@ckrumlov.cz
WWW: http://www.divadlo.ckrumlov.cz


--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum