Info servis > MailFórum > Turista > 2007

KCR-CK: Kouzelny Krumlov

Datum a čas: 25.4.2007 18:35 hod.

NAŠE TIPY:
----------------------------------------------------------------------
Tipy na víkend: http://www.ckrumlov.cz/tipy-vikend
Tipy na víkend ke stažení: http://data.ckrumlov.cz/akce/kko59-cz.pdf
Tip č. 18 na příští týden: http://www.ckrumlov.cz/tipy-tyden
Tip č. 18 ke stažení: http://data.ckrumlov.cz/akce/kko60-cz.pdf
----------------------------------------------------------------------

Ve dnech 30. dubna a 1. května 2007 se Český Krumlov promění v Kouzelný Krumlov. Akce, jejímž hlavním tématem je oslava máje, měsíce lásky, si během posledních let našla velké množství pravidelných návštěvníků. Pro letošní rok si organizátoři připravili několik opravdových kulturních lahůdek.

Program bude zahájen v pondělí 30. dubna v 15:55 na náměstí Svornosti. Zde bude slavnostně odhalena cedule, která po dobu měsíce května přejmenuje stávající náměstí na náměstí Lásky.

Během slavností, trvajících po celé dva dny, se mohou návštěvníci zapojit do celé řady zajímavých programů. Dětské čarodějnické odpoledne, stavění máje, koncert místní swingové kapely Black Bottom, večerní projekce krátkých filmů pro děti, unikátní záznam Slavností pětilisté růže z roku 1969 či film Wolfgang Amadeus Mozart, natočený v roce 2001 na Státním hradu a zámku Český Krumlov, slibují bohatý kulturní zážitek pro návštěvníky všech věkových skupin.

O prvomájovém odpoledni se otevřou brány vybraných českokrumlovských muzeí a galerií. Vstup zdarma tak můžete využít mezi 15.00 - 17.00 hodinou. Večerní program uzavře v Zámecké jízdárně Jihočeská komorní filharmonie Slavnostním koncertem k výročí konce II. světové války.

Kompletní program Kouzelného Krumlova s podrobnějšími informacemi naleznete na stránkách www.ckrumlov.cz/kouzelnykrumlov2007 , propagační materiály jsou k dispozici v Infocentru na náměstí Svornosti.

Uskutečnění takovéto významné akce s sebou přináší i některá dopravní omezení. Z tohoto důvodu nebude v pondělí 30. dubna od 10.00 hodin do půlnoci možné parkovat na náměstí Svornosti a od 15 hodin rovněž do pondělní půlnoci bude náměstí pro veškerý dopravní provoz zcela uzavřeno. Průjezd bude možný Horní a Kostelní ulicí či přes Latrán a Dlouhou ulici. Na změnu situace v dopravě bude upozorňovat dopravní značení.

Pojďte si s námi užít Kouzelného Krumlova!

Jiří Rosenkranz M.A.
manager PR
Destination Management
Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s r.o.
Masná 131, CZ - 381 01 Český Krumlov
Tel. +420/ 380 704 620
Fax +420/ 380 704 610
mob +420/ 724 722 623
e-mail: press@ckrumlov.cz
www.ckrumlov.cz


--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum