Info servis > MailFórum > Turista > 2005

KCR-CK: Odborne seminare v Ceskem Krumlove uz tento tyden

Datum a čas: 28.11.2005 16:41 hod.

IV. ROČNÍK ODBORNÝCH SEMINÁŘŮ ČESKÝ KRUMLOV - MANAGEMENT A MARKETING CESTOVNÍHO RUCHU

a

III. ODBORNÁ KONFERENCE CESTOVNÍHO RUCHU A REGIONÁLNÍHO ROZVOJE JIHOČESKÉ CENTRÁLY CESTOVNÍHO RUCHU

Český Krumlov, 1. až 2. prosince 2005

Od High - tech k High - touch, neboli orientace na zákazníka, kvalita a profesionalita ve službách cestovního ruchu, jsou ústředním tématem čtvrtého mezinárodního ročníku seminářů Management a marketing cestovního ruchu v Českém Krumlově.

Díky spolupráci s Tourismusakademie Ostbayern přijede více jak pět desítek hoteliérů, gastronomů, pracovníků a podnikatelů v cestovním ruchu ze sousedního Bavorska.


"Hvězdou" seminářů bude docent marketingu a rétoriky z univerzity v Bernu a Insbrucku Beat Krippendorf, který je zároveň jedním z průkopníků managementu kvality v cestovním ruchu ve Švýcarsku.

I další témata přednášek jsou rozhodně zajímavá pro všechny, kteří v České republice podnikají v cestovním ruchu:

O trendech, příležitostech a šancích v oboru hotelnictví a gastronomie promluví Pavel Hlinka, prezident Národní federace hotelů a restaurací České republiky.

Strategie marketingu a propagace České republiky v zahraničí a projekt na podporu domácího cestovního ruchu jsou hlavní body přednášky ředitele zahraničního odboru agentury CzechTourism Pavla Kosaře.

V rámci doprovodného programu "Gastronomická zážitková prohlídka města Český Krumlov. připravili šéfkuchaři středověké krčmy Šatlava, restaurace Petr Vok Hotelu Zlatý Anděl, restaurace Zahrada Vídně Hotelu U města Vídně a restaurace pivovaru Eggenberg pravý gurmánský zážitek pro všechny smysly. Ochutnávka krumlovského piva Eggenberg a posezení s hudbou završí večer plný zážitků.

Další informace, podrobný program a ON-LINE PŘIHLÁŠKA: www.ckrumlov.cz/seminar2005 (volně přístupné dokumenty - zobrazit dokumenty)

Přímý odkaz na dokumenty ke stažení: http://www.ckrumlov.info/php/projekty/seminar/dokumenty

K účasti srdečně zve Město Český Krumlov ve spolupráci s Českokrumlovským rozvojovým fondem, spol. s r.o., Jihočeskou centrálou cestovního ruchu, Jihočeskou hospodářskou komorou a Tourismusakademie Ostbayern.

S pozdravem,
Soňa Petráková

Městský úřad Český Krumlov
kancelář starosty, vnější vztahy
náměstí Svornosti 1 381 01 Český Krumlov
tel.: 380 766 320
e-mail: sona.petrakova@mu.ckrumlov.cz--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum