Info servis > MailFórum > Turista > 2005

KCR-CK: Podzimni jazzova nabidka v Ceskem Krumlove

Datum a čas: 12.10.2005 8:35 hod.

Tento týden ve čtvrtek 13.10. a pak ještě v pondělí 24.10. budeme mít možnost zažít jedny z posledních bonbónků letošní hudební sezóny v Českém Krumlově. Shodou okolností připadly na říjen 2 špičkové zahraniční soubory

13. 10. čtvrtek, 20:00 h.
Music bar
GRZEGORZ KARNAS QUINTET (POL)
100,- Kč předprodej / advance ticket, 150,- Kč na místě / concert
Grzegorz Karnas - vocal, Michal Tokaj - piano, Damian Kurasz - guitar, Robert Kubiszyn - bass, Sebastian Frankiewicz - drums. Polský jazz má oprávněně v Evropě vynikající pověst. Sestavu této koncertní kapely tvoří slavná jména. Michala Tokaje známe z jeho vlastního tria a v Česku především z dlouhodobé spolupráce s Jaromírem Honzákem. Robert Kubiszyn stabilně doprovází polskou jazzovou legendu, zpěvačku Annu Marii Jopek a o natáčení jej požádal v letošním roce i Sting.

24. 10. pondělí, 20:00 h.
Music bar
RUDY LINKA TRIO (USA)
150,- Kč předprodej / advance ticket, 200,- Kč na místě / concert
Rudy Linka - guitar, Dan Fabricatore - double bass, Russ Meissner - drums. Po velmi úspěšném loňském koncertu s Miles Evansem navštíví Rudy Linka Český Krumlov znovu, tentokrát se svým triem. Představí svoji novou desku Trip. Že Linka patří k nejpřednějším světovým kytaristům, určitě netřeba připomínat. A co dokáže jeho doprovodná kapela, jsme viděli v loňském roce. Máme se na co těšit.

S pozdravem,
Josef Šmejkal
E-mail: josef.smejkal@razdva.cz

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum