Info servis > MailFórum > Turista > 2005

KUZ-CK: Den s handicapem

Datum a čas: 22.7.2005 17:45 hod.

Vážení ubytovatelé,

jménem Kiwanis klubu Český Krumlov, organizátora akce Den s handicapem, den bez bariér, které se bude konat ve dnech 10. a 11. září 2005, se na Vás obracím výzvou o spolupráci.

Na základě zkušeností z minulého roku a na základě přání návštěvníků se Kiwanis klub rozhodl akci organizovat v trvání dvou dnů, místo jednoho dne, jak to bylo loni.

Víme že ubytování v Krumlově je pro zdravotně postižené do určité míry problém, jak zhlediska ceny tak i zhlediska dostupnosti. Ve městě máme poměrně málo plně přizpůsobených pokojů pro vozíčkáře, někdy však chybí informace, někdy stačí drobná dočasná úprava či asistence, někdy sleva na ceně. Vzhledem k tomu že se jedná o krátkodobé ubytování 1-2 noci, i návštěvníci jsou ochotni v mnoha případech pochopit, že ne vše může být ideální a jsou ochotni se přizpůsobit. Navíc nemusí se ve všech případech jednat jen o vozíčkáře, ale třeba o zrakově či sluchově postižené.

Rádi by jsme ukázali návštěvníkům, že se v Krumlově najde dostatek vhodného ubytování i pro tuto kategorii návštěvníků, že stojí za to přijet do Krumlova i na více než jeden den a třeba i jindy než v době akce.

Rádi zveřejníme vaše nabídky pro tuto akci, vaše možnosti i slevy, které nabídnete. Ubytovatele kteří nabídnou bezplatné ubytování pro návštěvníky akce, uvedeme jako sponzory akce na internetových stránkách www.ckrumlov.cz/handicap.

Organizátoři akce by byli rádi kdyby se tato akce se stala tradiční akcí našeho města. Výrazně na akci přispěli provozovatelé muzeí, galerií a dalších turistických atraktivit, kteří své provozovny zpřístupnili pro tuto akci zdarma nebo s výraznou slevou. Pomoc v oblasti ubytování by výrazně přispěla úspěchu akce. Uvítáme případně i další pomoc z Vaší strany.

Budete-li mít zájem podpořit tuto akci Vaše nabídky posílejte na adresu kiwanis@ckrumlov.cz případně na můj níže uvedený mail.

Děkujeme za Vaše pochopení


Ing. Tibor Horváth
Tel: 380 704 614, fax 380 704 619, mob. 606 422 628
Email: tibor.horvath@ckrf.ckrumlov.cz

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum