Info servis > MailFórum > Turista > 2005

KCR-CK: 1000 objednavek ubytovani za 100 dni

Datum a čas: 7.7.2005 12:40 hod.

5. července 2005 to bylo právě 100 dní od zprovoznění rezervačního systému ubytování pro region Českokrumlovsko na internetových adresách ubytovani.ckrumlov.cz, unterkunft.ckrumlov.cz a accommodation.ckrumlov.cz. Rezervační systém funguje nad katalogem ubytovacích zařízení, který je první z připravovaného komplexního katalogu produktů a služeb na Českokrumlovsku.

Za prvních 100 dní bylo prostřednictvím rezervačního systému podáno 1044 objednávek ubytování. Dosavadní denní průměr počtu objednávek je tedy 10,44.

Za prvních 100 dní bylo prostřednictvím rezervačního systému poptáno 118 provozoven z celkového počtu 161, takže alespoň jednu objednávku již obdrželo 73% zapojených ubytovatelů. Rezervační systém využívají zejména individuální turisté, takže na prvních místech nefigurují ty velké českokrumlovské hotely, jejichž klientela je tvořena tradičně skupinovými zájezdy.

Jubilejní tisící objednávku odeslal Jaap Zeilemaker z Holandska, který prostřednictvím Infocentra Český Krumlov poptával ubytování v Penzionu Bella Vita. Tato objednávka byla vložena do systému 01.07.2005 v 16:02:08 hod.
Nejčastěji poptávané provozovny jsou:

Penzion Thallerův dům
Penzionek Olšakovský
Penzion U Slunce
Penzion Marie
Ubytování v divadle
Penzion Amadeus
Hotel u Václava
Hostel Merlin
Hotel Na louži
Pension Ve Věži
Pension Danny
Hotel Vltava
Penzion Kapr
Pension Lobo
Pension Nostalgie

Dosud poptávali ubytování uživatelé ze 35 států světa:
Česká republika,Německo, Rakousko, USA, Taiwan, Rusko, Maďarsko, Hong Kong, Japonsko, Velká Británie, Polsko, Dánsko, Francie, Kanada, Austrálie, Slovensko, Španělsko, Irsko, Čína, Itálie, Holandsko, Švédsko, Švýcarsko, Belgie, Brazílie, Finsko, Thajsko, Bulharsko, Filipíny, Jihoafrická republika, Makedonie, Norsko, Portugalsko, Saudská Arábie a Slovinsko.

Další informace:
http://www.ckrumlov.info/docs/cz/ad2005070601.xml

S pozdravem,
Mgr. Lubor Mrázek
správce OIS regionu Český Krumlov
E-mail: mrazek@ckrumlov.cz

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum