Info servis > MailFórum > Turista > 2005

KCR-CK: Fotografie Hanzelky a Zikmunda v Ceskem Krumlove

Datum a čas: 27.5.2005 12:05 hod.

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu

Hanzelka a Zikmund - Fotografie

a na slavnostní zahájení výstavy v sobotu 28. května v 17.00 hodin.

Vzhledem k tomu, že p. ing. Miroslav Zikmund nemůže být při zahájení osobně přítomen, bude při vernisáži využita moderní technika a účastníci jej uvidí a uslyší prostřednictvím telemostu.

Výstavu pořádá Regionální muzeum v Českém Krumlově ve spolupráci s Muzeem jihovýchodní Moravy ve Zlíně, Nadací Rudolfa Löwyho na záchranu plzeňských synagog, Národním památkovým ústavem Plzeň a Občanským sdrožením Pro Photo. Výstava se koná pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje a starosty města Český Krumlov.

Jako základní doprovodný prvek výstavy je připravováno představení všech vozidel TATRA, kterými cestovatelé absolvovali své cesty. V Hotelu Růže je zároveň připravována menší propagační expozice fotografií s cílem uplatnit v Českém Krumlově co největší část z připravené výstavní kolekce.

K podpoře a propagaci výstavy jsou připravovány na dobu letní sezóny "spanilé jízdy" expedičních automobilů a promítání celovečerních filmů Hanzelky a Zikmunda.

Věříme, že výstava, její zahájení i doprovodné programy přispějí k obohacení kulturního života obyvatel města i jeho návštěvníků.


Další informace:
http://www.hanzelkazikmund.cz


Těšíme se na Váš zájem a návštěvu.

Mgr. Petr Jelínek
Regionální muzeum Český Krumlov
E-mail: muzeumckrumlov@tiscali.cz
WWW: http://www.muzeum.ckrumlov.cz


--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum