Info servis > MailFórum > Turista > 2005

KCR-CK: Studenti architektury predstavi sve navrhy noveho otaciveho hlediste

Datum a čas: 10.5.2005 23:46 hod.

Od 13. do 31. května bude ve vestibulu Městského divadla Český Krumlov k vidění výstava studentů 3. ročníku ateliéru prof. Jiřího Suchomela, Fakulta architektury Technické univerzity v Liberci na téma .Návrhy hlediště otáčivého divadla.. Vernisáž výstavy se koná 13. 5. 2005 v 17:00 hodin.

Studentům byla problematika hlediště otáčivého divadla v Českém Krumlově zadána jako tzv. designový úkol . volnější forma úlohy na jejíž vyřešení měli studenti 4 týdny. Během této doby studenti navštívili i samotou zámeckou zahradu v Českém Krumlově, kde si za doprovodu a odborného výkladu Ing. Jiřího Olšana prohlédli i dotčený objekt letohrádku Bellarie. Studenti měli za povinnost seznámit se předem mj. i s odbornými stanovisky, která jsou veřejně k dispozicina OIS regionu Český Krumlov (otacivehlediste.ckrumlov.cz) a zaujmout k nim vlastní názor.

V zadání bylo mimo jiné uvedeno: .Navrhněte konstrukci hlediště otáčivého divadla pro cca 120 lidí. Hlediště nemusí být zastřešené (funkční hledisko) a mělo by být demontovatelné. Smyslem úkolu je přijít s řešením demontáže či transformovatelnosti samotného hlediště, vzhledem k jeho sezónnímu využití a poloze.

Další informace:
http://www.ckrumlov.info/docs/cz/ad2005050903.xml

Na výstavu si Vás dovoluje pozvat
Ing. arch Ondřej Busta
odborný asistent v ateliéru profesora Jiřího Suchomela
Fakulta architektury Technické univerzity v Liberci
E-mail: ondrej.busta@seznam.cz
Telefon: +420 775 233 217

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum