Info servis > MailFórum > Turista > 2005

KCR-CK: Krumlovsti se ucastni priprav projektu Linz - evropske hlavni mesto kultury 2009

Datum a čas: 15.3.2005 15:24 hod.

V rámci partnerství měst Český Krumlov a Linz~Donau v oblasti kultury a cestovního ruchu navštívili 3.3.2005 zástupci Českého Krumlova a Jihočeské centrály cestovního ruchu 1. turistickou konferenci v lineckém Design Centru. Hlavním tématem konference byla koordinace a příprava rozsáhlých aktivit souvisejících s nominací titulu „Linz - evropské hlavní město kultury 2009“.

Pro Český Krumlov se zde vzhledem k důrazu na „otevřené hranice“ a mezinárodní spolupráci nabízí mimořádná šance podílet se na tomto velkorysém projektu. Romantika krumlovského historického jádra - památky UNESCO - je atraktivním doplněním nabídky moderní kultury v Linci.

Rok 2009 tak přináší i Krumlovu možnost výrazně zapracovat na zkvalitnění své nabídky a posunout se na pomyslném žebříčku turistických destinací o několik příček nahoru. Konkrétní aktivity, které bude město Český Krumlov schopné zařadit do tohoto ambiciózního projektu, budou součástí samostatných jednání a workshopů připravovaných během letošního roku.

Další informace a fotografie:
http://www.ckrumlov.info/docs/cz/ad2005031501.xmlS pozdravem,
Mgr. Lubor Mrázek
správce OIS regionu Český Krumlov
E-mail: mrazek@ckrumlov.cz

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum