Info servis > MailFórum > Turista > 2005

KCR-CK: Nove propagacni materialy mesta Cesky Krumlov

Datum a čas: 6.3.2005 23:53 hod.

Na přelomu roku 2004/2005 byla ediční řada propagačních materiálů, vydávaných městem Český Krumlov ve spolupráci s Českokrumlovským rozvojovým fondem - Destinačním managementem rozšířena o nové tituly. Vzhledem k rostoucímu zájmu o Český Krumlov ze strany japonské klientely a absenci volně dostupného propagačního materiálu pro tyto návštěvníky byl vydán propagační leták v Japonském jazyce. Díky českokrumlovským průvodcům a jejich obchodním partnerům, orientujícím se na japonský trh, a díky zahraničnímu zastoupení agentury Czech Tourism v Tokiu se tento leták dostane na určený cílový trh.

Dalším propagačním materiálem, určeným jak pro odborníky tak pro širokou veřejnost, je Kulturní kalendář 2005. Informuje nejen o významných kulturních akcích a atraktivitách v regionu Český Krumlov, ale i o tipech na výlet do okolí a o možnostech sportovního vyžití. Nově je zařazena část Prohlídky města. Jazykové mutace Kulturního kalendáře jsou angličtina, němčina a čeština.

Ve spolupráci s Oficiálním informačním systémem regionu Český Krumlov je rovněž připravována elektronická podoba Kulturního kalendáře 2005:
- www.ckrumlov.cz/kalendar (ČJ)
- www.ckrumlolv.cz/calendar (AJ)
- www.ckrumlov.cz/kalender (NJ)

Přehled kulturních akcí je také možno vyhledat v Databázi akcí na:
- www.ckrumlov.cz/akce (ČJ)
- www.ckrumlov.cz/events (AJ)
- www.ckrumlov.cz/veranstaltungen (NJ)

Pro odbornou veřejnost byl vydán materiál s názvem Event Manual, zaměřený především na M.I.C.E. klientelu, na společnosti, organizující kongresové akce a incentivní programy. Český Krumlov je zde představen jako ideální destinace pro akce tohoto druhu. Materiál zahrnuje rovněž nabídku konkrétních služeb. Event manual je vydán v angličtině, připravuje se německá mutace.

Pro odbornou veřejnost je také připraven Sales Guide 2005 - prodejní manuál destinace Český Krumlov. Ediční řada bude dále rozšířena o Katalog ubytování 2005, informující o ubytovacích zařízeních v Českém Krumlově a okolí.

Všechny výše uvedené tituly jsou k dispozici v tištěné podobě v Infocentru Český Krumlov na Náměstí Svornosti, kde je mohou zájemci získat pro své klienty.

Další informace a obrazová dokumentace:
http://www.ckrumlov.info/docs/cz/ad2005030302.xml

S pozdravem,
Ing. Jitka Plouharová
Destination Management
Českokrumlovský rozvojový fond s. r. o.
Náměstí Svornosti 2, CZ - 381 01 Český Krumlov
Tel.: +420/380 704 628
Mobil: +420/606 750 006
Fax: +420/380 704 619
E-mail: jitka.plouharova@ckrf.ckrumlov.cz
WWW: www.ckrumlov.cz

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum