Info servis > MailFórum > Turista > 2012

KCR-CK: Informace pro vodaky, pujcovny, kempy, pruvodce a dalsi zainteresovane

Datum a čas: 31.8.2012 11:53 hod.

Od pondělí 3. září 2012 bude v Českém Krumlově pro všechny vodáky nesjízdná propusť Jelení lávka. Omezení potrvají přibližně do 30. září 2012. Důvodem je zahájení demolice zbývající části pevného jezu v rámci rekonstrukce jezu Jelení lávka.

Pro vodáky je k dispozici stávající provizorní trasa pro přenášení lodí. Místo pro výstup z lodí je situováno při levém břehu u schůdků vedoucích do ulice Rybářská, kde je instalován k tomuto účelu ponton. Alternativou bude poté přenášení skrze suchou jezovou propusť. Nástupní místo do řeky se nachází dále po proudu před novou konstrukcí lávky přes řeku u mostu Na Plášti.

V pondělí 3. září budou rovněž obnoveny stavební práce související s rekonstrukcí lávky přes náhon u mlýna v Široké ulici. V jejich průběhu dojde k odstranění stávajícího mostního provizória mezi ulicemi Na Ostrově a Široká. Uzavírka stávající provizorní lávky je naplánována od zahájení prací dne 3. září přibližně na dobu 9 týdnů. Náhradní trasa během uzavírky povede pro pěší ulicemi Dlouhá, Radniční, kolem Hotelu Dvořák přes malou lávku do ulice Na Ostrově a naopak. Pro motorová vozidla bude přístup do této lokality zcela uzavřen. Snahou investora i zhotovitele je zkrácení doby rekonstrukce na minimum.

Více informací naleznete na webových stránkách:
http://www.ckrumlov.cz/vltava
http://www.ckrumlov.cz/lavky

S pozdravem

Destinační management Český Krumlov
nám. Svornosti 2
381 01 Český Krumlov
Tel.: 420 380 704 628
E-mail:destination@ckrumlov

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum