Info servis > MailFórum > Turista > 2005

KCR-CK: Winetou v sobotu od 14 hod. na otacivem hledisti v C. Krumlove

Datum a čas: 10.2.2005 10:53 hod.

Sobota 12. února ve 14. 00 hodin, otáčivé hlediště v zámecké zahradě

WINETOU aneb Červený gentleman
Pravidelná dávka zimních emocí od seskupení PRORADOST

Hrníček, teplé oblečení, tekutou deku a sluneční brýle s sebou. Vstup do zámecké zahrady pouze nejbližší branou k otáčku. Pohyb po zámecké zahradě mimo vymezený prostor zakázán. V případě blátivého počasí možnost zrušení představení. Sledujte www.proradost.infoTisková zpráva č. 01/2005

PRORADOST opět zkouší: WINETOU aneb Červený gentleman

Možná již s ohledem na tradice kulturní scény měsíce února opět ožívá českokrumlovské seskupení PRORADOST. Lékem na nastupující jarní únavu jsou pro skupinu neherců zkoušky nového divadelního představení na motivy autora indiánek Karla Maye. V sobotu 12.2. 2005 od 14 hodin se v okolí točny v zámecké zahradě budete mít možnost setkat s Červeným bratrem, bílými muži, padouchovy i hrdiny. To nejzajímavější z boje o půdu a zlato indiánů kmene Apačů se zástupce principála pokusil vtěsnat do jedné hodiny pod otevřeným zimním nebem zámecké zahrady.

Není možné vše prozradit předem, ale pro zasvěcené naznačíme, že představení svou formou navazuje na minulé úspěšné kusy, premiéry a derniéry současně: Mrazíka (1997), Sněhurku a sedm trpajzlíků (1998), Akvabeli (1999) Dobytí severního pólu(2001), Limonádového Joea (2003) a Golema (2004).

Seskupení je známé svým osobitým přístupem k notoricky známým dílům, která přetavuje v nové koláže přijatelné náročnému krumlovskému publiku. Svou filozofií: divák je až na druhém místě (a stějně si nadmíru užije) uputá nejednoho divadelního znalce.

Již samotná atmosféra zkoušek na představení láká členy otevřeného seskupení docházet si pro svůj vlastní díl RADOSTI, kterou se pokusí druhou únorovou sobotu předat i Vám. Těm, kteří se budou nudit nad výkony herců nebo jim bude přílišná zima, bude již klasicky k dispozici polní kuchyně s horkým čajem, do kterého přilijeme trochu z láhví tekutých dek, které s sebou přinesete.

Závěrem pro připomenutí: vstupné dobrovolné, v tekuté formě vítáno. Teplé prádlo, hrneček a tekutou deku s sebou. Letos navíc: sluneční brýle podmínkou. Aktuální informace na www.proradost.info. Těší se na vás zástupce principála a seskupení PRORADOST.

S pozdravem a poděkováním
Ing. Ladislav Pouzar
Chvalšinská 231
381 01 Český Krumlov
Czech Republic
602 40 88 77

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum