Info servis > MailFórum > Turista > 2005

KCR-CK: V nedeli se bude na Lipensku zavodit v behu na lyzich

Datum a čas: 2.2.2005 11:13 hod.

V okolí obce Lipno nad Vltavou se bude o tomto víkendu konat otevřený oblastní přebor v běhu na lyžích. Lipenský půlmaratón – 1. JVS Cup 2005 se připravuje na neděli 6. února.

Závod se poběží v lyžařském běžeckém areálu Lipno – Kramolín – Frymburk, startovat a končit se bude přímo na startu běžeckých tratí na Kramolíně. Hlavní závod dospělých bude dlouhý 22 kilometrů a bude kopírovat černý okruh běžeckého areálu. Pro dorostence je připravena trasa o délce 5 kilometrů na žlutém okruhu, ostatní kategorie počínaje dětmi do šesti let poběží od 100 metrů do 4 kilometrů na částech žlutého okruhu.

Závodníci budou hromadně startovat v časech od 9:30 hodin do 11:30. Od 8:00 hodin se v prostorách Skiareálu Lipno – Kramolín budou prezentovat. Pro účastníky závodu bude připraveno občerstvení, stan na převlékání a uložení věcí. Využít budou moci i parkoviště přímo u startu a cíle.

Účast v Lipenském půlmaratónu – 1. JVS Cupu 2005 je pro děti do 14 let zdarma, dorostenci do 17 let zaplatí 50 korun a dospělí 100 korun. Ihned po skončení závodu budou úspěšným sportovcům předány věcné ceny, poháry a medaile a pro nejrychlejšího muže a ženu je připravena i finanční prémie ve výši 2 000 Kč.

Oblastní přebor pořádá společnosti Lipno Servis společně se Sportovním klubem Lyžaři-běžci Frymburk, Skiklubem Chlum, Občanským sdružením Lipno-Dunaj a společností Outdoor and Training.

Další informace:
http://www.ckrumlov.info/docs/cz/ad2005020201.xml


Luboš Krejza
ředitel společnosti Lipno Servis
E-mail: info@lipno.info
WWW: www.lipno.info

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum