Info servis > MailFórum > Turista > 2010

IVS-CK: Dopravni omezeni na krajske silnici - od stredy 3.11. do nedele 7.11.

Datum a čas: 2.11.2010 12:56 hod.

Od středy 3. listopadu 2010 do neděle 7. listopadu 2010 se v Českém Krumlově řidičů dotknou výrazná dopravní omezení. Na silnici I/39 od kruhového objezdu v Domoradicích (u Tovární ulice) do obce Přísečná budou probíhat opravné práce (frézování, položení nového asfaltového koberce). Doprava bude umožněna pouze jednosměrně, a to z Českých Budějovic do Českého Krumlova. Ve směru do Českých Budějovic bude vedena objízdná trasa přes obec Kaplice-nádraží a Velešín. Linkové autobusy a vozidla integrovaného záchranného systému budou moci projíždět v obou směrech. Dá se předpokládat, že v Českém Krumlově bude zhoršena dopravní prostupnost a budou se tvořit kolony.
Ve středu 3. listopadu bude ještě po dobu frézování umožněn průjezd vozidel ve směru na České Budějovice, po dokončení frézovacích prací bude tento směr uzavřen a průjezd bude možný pouze ve směru od Českých Budějovic do Českého Krumlova.
V současné době již probíhají přípravné práce na provádění opravy komunikace. Odbor dopravy a silničního hospodářství Městského úřadu Český Krumlov připravuje dopravní značení v celém městě tak, aby řidiči od Nádraží, sídliště Plešivec, sídliště Mír a dalších částí zbytečně nenajížděli k uzavřené komunikaci.
Dopravní uzavírka je povolena Jihočeským krajem, který je příslušným silničním správním úřadem pro silnici I/39. Město Český Krumlov informaci o uzavírce získalo v pondělí 1. 11. v odpoledních hodinách. Stavební práce bude provádět společnost SWIETELSKY stavební s.r.o.

Mapku dopravního omezení najdete zde: http://obcan.ckrumlov.info/docs/cz/20101102123805_dopravniomezeniprisecna.xml

Mgr. Jitka Augustinová
tisková mluvčí

kancelář starosty
město Český Krumlov
náměstí Svornosti 1
381 01 Český Krumlov
tel.: 380 766 121
GSM: 602 491 448
e-mail: jitka.augustinova@mu.ckrumlov.cz
WWW: http://www.ckrumlov.cz/obcan

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum