Info servis > MailFórum > Turista > 2010

KCR-CK: DRUHA POLOVINA FESTIVALU BUDE OTEVRENA PO MEXICKU...

Datum a čas: 4.8.2010 14:58 hod.

--- Tipy na víkend a příští týden---
Přehledný seznam akcí, které můžete navštívit během tohoto víkendu a následujícího týdne v Českém Krumlově najdete na odkazu:
http://data.ckrumlov.cz/akce/kko161-1-cz.pdf

---Nenechte si ujít---

KONCERTY MEZINÁRODNÍHO HUDEBNÍHO FESTIVALU ČESKÝ KRUMLOV

Druhou polovinu 19. ročníku festivalu otevře dne 5. srpna recitál našeho mladého úspěšného violoncellisty Tomáše Jamníka v doprovodu korejské klavíristky Hyejin Kim.

Dne 6. srpna bude pokračovat komorní řada koncertů MHF Český Krumlov, realizovaná v Maškarním sále českokrumlovského zámku, vystoupením stále známějšího českého, převážně však v Německu působícího, klavíristy Pavla Kašpara, kterého doprovodí náš přední komorní soubor - Talichův komorní orchestr.

Čtvrtý festivalový víkend pak uzavře v odlehčeném tónu a mexických barvách hudebně-gastronomický Mexický večer. Tuto latinskoamerickou exotiku hudebně v sobotu 7. srpna představí kapela Mariachi Azteca de Praga a tanečně skupina Dvorana. Mexický večer slibuje i exkurzi do světa pikantních chutí místních kulinářských specialit a vybraných nápojů, které se jinak nabízejí jen v Mexiku. Nebude chybět pravá tequila Casco Viejo, Mezcal, Sotol, mexické pivo Sol či tequilové pivo Desperados a mnohé další.

Soutěžte o vstupenky na Mexický večer na www.ckrumlov.cz/mhf !

*****************************************************

DESTINAČNÍ MANAGEMENT Český Krumlov
e-mail: koricarova@ckrf.ckrumlov.cz
www.ckrumlov.cz/destination
tel.: 420/380 704 628
fax: 420/380 704 619

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum