Info servis > MailFórum > Turista > 2010

KCR-CK: Don Giovanni - mimoradna predstaveni

Datum a čas: 21.7.2010 10:06 hod.

Don Giovanni
23 - 28.7.2010 Otáčivé hlediště Český Krumlov

Pro velký divácký zájem přidáváme ve středu 21.7. a ve čtvrtek 22.7. představení "opery oper" W. A. Mozarta Don Giovanni před Otáčivým hledištěm Český Krumlov a tímto Vás srdečně zveme k návštěvě této výjimečné události. Letošní hvězdné obsazení ozdobí režie Jiřího Menzela a hudební nastudování italského maestra Antonella Allemandiho. Jihočeské divadlo uvádí tuto inscenaci ve spolupráci s Mezinárodním hudebním festivalem Český Krumlov.

Využijte této výjimečné příležitosti a i dobrého počasí k návštěvě těchto dvou přidaných představení za zvýhodněné ceny 600, 550 a 500 Kč.

V titulní roli neodolatelného svůdníka Dona Giovanniho se představí řecký barytonista Aris Arigis, kterého bude alternovat sólista Státní opery v Praze Svatopluk Sem, v dalších rolích účinkují italská sopranistka Elena Rossi v úloze Donny Anny, americký basista Eric Jordan jako Leporello, argentinský tenorista Fernando Portari jako Don Ottavio. Zahraniční operní hvězdy doplňují pěvci spojení s předními českými operními domy Simona Procházková, Pavel Klečka, Aleš Voráček, Miroslava Veselá, Věra Likérová, Eva Štruplová, Janette Zsigová, Jevhen Šokalo, Lukáš Sládek a David Szendiuch.

Další informace a rezervace najdete na stránkách divadla:
http://www.otacivehlediste.cz/porad/1011-don-giovanni

nebo si vstupenky můžete rezervovat a vyzvednout v Infocentru Český Krumlov (www.ckrumlov.cz/info; vstupenky@ckrumlov.cz, tel.:380 704 621)

Jihočeské divadlo
www.otacivehlediste.cz

a

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov
www.festivalkrumlov.cz

Soutěžte o vstupenky na Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2010 na adrese www.ckrumlov.cz/mhf

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum