Info servis > MailFórum > Turista > 2010

IVS-CK: Den vitezstvi v Ceskem Krumlove

Datum a čas: 6.5.2010 14:43 hod.

Město Český Krumlov zve širokou veřejnost na pietní akt u příležitosti konce 2. světové války, který proběhne 7. května od 10 hodin na náměstí Svornosti.
Starosta města Český Krumlov položí kytici u pamětní desky na Hotelu Old Inn. Na akci vystoupí pěvecký sbor českokrumlovského gymnázia Vaganti pod vedením sbormistryně Šárky Kodýmové.
Jihočeská komorní filharmonie pořádá za finančního přispění města Český Krumlov Slavnostní koncert k výročí konce 2. světové války v pátek 7. května od 19 hodin v Jízdárně Státního hradu a zámku Český Krumlov. Nad koncertem převzali záštitu předseda Senátu Parlamentu ČR Přemysl Sobotka, hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola a Svaz zahraničních letců RAF 2. sv. války.
Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji například v Infocentru Český Krumlov za 300/200 Kč. Během koncertu se pod taktovkou Vladimira Kiradjieva z Bulharska představí sólisté Václav Vonášek (fagot), Guy Touvron (Francie; trubka). Na programu je F. Škroup - Chrudimská předehra, J. K. Vaňhal - Koncert pro fagot a orchestr C dur, J. N. Hummel - Koncert pro trubku a orchestr a F. Mendelssohn-Bartholdy - Symfonie č. 4 A dur "Italská".
Program akcí v Českém Krumlově je zveřejněn na www.ckrumlov.cz/akce.

Mgr. Jitka Augustinová
tisková mluvčí

kancelář starosty
město Český Krumlov
náměstí Svornosti 1
381 01 Český Krumlov
tel.: 380 766 121
GSM: 602 491 448
e-mail: jitka.augustinova@mu.ckrumlov.cz
WWW: http://www.ckrumlov.cz/obcan

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum