Info servis > MailFórum > Turista > 2010

IVS-CK: Cesky Krumlov ma nejlepsi turistickou prezentaci na webovych strankach

Datum a čas: 14.4.2010 9:20 hod.

Internetové stránky města Český Krumlov uspěly v soutěži Zlatý erb 2010 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí. Město Český Krumlov bylo oceněno zvláštní cenou ministra pro místní rozvoj České republiky za nejlepší turistickou prezentaci na webových stránkách. Z rukou náměstka ministra Jiřího Koliby převzali cenu starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička a vedoucí Destinačního managementu města Český Krumlov Libuše Smolíková.
Do celostátního kola soutěže byly nominovány také webové stránky města pro občany nebo elektronická služba mapového portálu s funkcí Street View. V říjnu loňského roku získala prezentace města Český Krumlov a Oficiální informační systém Český Krumlov také první místo v kategorii Multimédia v rámci 16. ročníku Tour Region Film festivalu.

"Jako starosta Českého Krumlova jsem rozhodně rád, že naše město bylo oceněno. Málokdo si uvědomuje, kolik práce a kolik pracovníků stojí za jednotlivými projekty. Všem těmto osobám patří můj velký dík. Věřím, že i do budoucna budou webové stránky města výraznou inspirací a servisem pro turisty a návštěvníky města, a občanům a obyvatelům nabídnou maximální informační oporu a usnadní jim styk s městským úřadem," sdělil Luboš Jedlička.

Více informací si přečtěte v aktualitách na www.ckrumlov.cz


Mgr. Jitka Augustinová
tisková mluvčí

kancelář starosty
město Český Krumlov
náměstí Svornosti 1
381 01 Český Krumlov
tel.: 380 766 121
GSM: 602 491 448
e-mail: jitka.augustinova@mu.ckrumlov.cz
WWW: http://www.ckrumlov.cz/obcan

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum