Info servis > MailFórum > Turista > 2010

IVS-CK: PODPORTE CESKY KRUMLOV V SOUTEZI O ZLATY ERB!

Datum a čas: 8.2.2010 10:51 hod.

Internetové stránky města Český Krumlov soutěží v projektu Zlatý erb 2010 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí.

Podpořte i Vy Český Krumlov a pošlete svůj hlas! Více informací i odkaz na hlasovací formulář jsou zveřejněny na www.ckrumlov.cz/soutez


Město do soutěže přihlásilo webovou prezentaci pro občany (www.ckrumlov.cz/obcan), webovou prezentaci pro návštěvníky města
(www.ckrumlov.cz/turista) a osm elektronických služeb. Hodnocení stránek bude provádět odborná porota nejdříve v krajském kole, a následně v celostátním kole. Pořadatelé vyhlásili také cenu veřejnosti a spustili online hlasování.

Kromě nových funkcí městského webu, o nichž se můžete dočíst v aktualitách, změnila podobu i úvodní strana celého portálu - www.ckrumlov.cz Na titulce nyní funguje přehledný rozcestník, který naviguje uživatele stránek buď na web města a městského úřadu - Občan, na web s informacemi pro návštěvníky - Turista nebo na web s informacemi pro podnikatele - Podnikatel.

Předem Vám děkuji za podporu města Český Krumlov a doufám, že Vám aktualizované webové stránky zpříjemní Vaši cestu k potřebným informacím.


Mgr. Jitka Augustinová
tisková mluvčí

kancelář starosty
město Český Krumlov
náměstí Svornosti 1
381 01 Český Krumlov
tel.: 380 766 121
GSM: 602 491 448
e-mail: jitka.augustinova@mu.ckrumlov.cz
www.ckrumlov.cz
--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum