Info servis > MailFórum > Turista > 2009

KCR-CK: Prijmete pozvani na druhy adventni vikend v Ceskem Krumlove

Datum a čas: 3.12.2009 9:35 hod.

Mikulášská nadílka, aneb čertovské hry s andělskou asistencí a příchodem sv. Mikuláše, Pohádka o hračkách a statečné mamince nebo Zpívání u vánočního stromu - to jsou lákadla druhého adventního víkendu v Českém Krumlově. Kompletní program Adventu a Vánoc 2009 v Českém Krumlově je zveřejněn na www.ckrumlov.cz/advent2009.


Sobota 5. prosince od 17 hodin

Mikulášská nadílka
Náměstí Svornosti se úderem páté hodiny promění v rejdiště čertů, Mikulášů a andělů. Čertovské hry s andělskou asistencí a příchodem sv. Mikuláše představují bohatý program pro děti a jejich rodiče. Na náměstí vystoupí Lakomá Barka, Storm dancers, členové Českokrumlovské scény nebo Antonín Plamínek.


Neděle 6. prosince od 15 hodin

Představení pro děti v Městském divadle - Divadlo MIM - Praha: Vánoční skřítek aneb Pohádka o hračkách a statečné mamince
Nevěříte, že existuje vánoční skřítek? Přijďte se podívat a uvidíte ho na vlastní oči. V neděli odpoledne představí Městské divadlo jedinečnou skládanku loutkového divadla, činohry, nonverbálního divadla a muzikálu. Vstupné je 50 Kč. Podle ředitele městského divadla Jana Vozábala jsou nedělní pohádky branou do světa pohádkových bytostí, tradičních i netradičních adventních bájí a příběhů o Vánocích.


Neděle 6. prosince od 17 hodin

Zpívání u vánočního stromu
Přijďte si i letos zazpívat spolu se skupinou Kapka koledy a vánoční písně na náměstí Svornosti.


Pátek 4. prosince - neděle 6. prosince, od 10 do 18 hodin

Tradiční vánoční jarmark s nabídkou řemeslných výrobků a oblíbeného vánočního zboží dokreslí krásnou předvánoční atmosféru adventu v Českém Krumlově. Letošní jarmark bude poprvé doprovázen hudbou a zajímavými vystoupeními bez přesného harmonogramu.


Příští týden se můžete těšit na oslavu svátku svaté Lucie, charitativní koncert ve prospěch dětského domova v Horní Plané, Ježíškův poštovní úřad u zlatého anděla nebo na adventní koncert Duodam.
Kompletní program Adventu a Vánoc 2009 v Českém Krumlově najdete na webových stránkách http://www.ckrumlov.cz/advent2009


Generálním partnerem Adventu a Vánoc v Českém Krumlově je Budějovický Budvar, n. p.
Hlavními partnery Adventu a Vánoc v Českém Krumlově jsou Česká centrála cestovního ruchu - Czech Tourism, Schwan Cosmetics CR, s. r. o., Grass Czech, s. r. o.
Partnery akce jsou Raiffeisenbank, a. s. a Hotel Bellevue.Jitka Augustinová
tisková mluvčí

kancelář starosty
město Český Krumlov
náměstí Svornosti 1
381 01 Český Krumlov
tel.: 380 766 121
GSM: 602 491 448
e-mail: jitka.augustinova@mu.ckrumlov.cz

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum