Info servis > MailFórum > Turista > 2009

KCR-CK: Krumlovsky vodacky maraton startuje tuto sobotu

Datum a čas: 8.10.2009 23:57 hod.

Krumlovský vodácký maraton startuje tuto sobotu

Nejvetší vodácká akce sezony je již za dveřmi. V sobotu 10. října sjedou řeku Vltavu vodáci z celé Evropy. Již nyní je překonán dosavadní rekord v počtu účastníků. Na start ve Vyšším Brodě je přihlášeno 286 lodí a v Rožmberku odstartuje dalších 80 plavidel. Tato čísla ale nejsou zdaleka konečná, protože do závodu se lze hlásit i v den jeho konání přímo na jednotlivých startech.

Nejpočetněji jsou obsazené kategorie C2tour a K1Mwildwater. Potvrzen je také start historicky první dračí lodě v tomto závodu, která pojede z Rožmberka. Jak se bude dračí lodi dařit v peřejnaté Vltavě a hlavně v jejích šlajsnách je velkou hádankou, proto bude její jízda velice zajímavá.

Doprovodný program v Pivovarské zahradě začíná ve 12:00. Čeká na Vás sportovní den pro děti od 3 let, malování, trampolína, zábavné hry pro děti, soutěže pro dospělé a prodejní stánky se sportovním zbožím. Ve 13:00 je očekáván příjezd prvních lodí do cíle maratonu. V 16:00 vystoupí se svým představením babypunkový kabaret Kašpárek v rohlíku.

Další informace: http://www.ckrumlov.cz/kvm2009
Detailní informace k závodu a k doprovodnému programu: http://www.krumlovskymaraton.com

Mgr. Hana Šmachová
Sportovní Klub KVM Český Krumlov
Staré Dobrkovice 74/32
381 01 Český Krumlov
Mobil: 420 721 834 092
E-mail: krumlov@seznam.cz

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum