Aktuality > 2020

Letní tematické prohlídky města s průvodci

Zažijte Český Krumlov jak ho neznáte a nechte se zlákat letos v létě některou z připravených tematických prohlídek města s průvodcem. 

Pro letošní letní sezónu v Českém Krumlově si pro vás Sdružení průvodců Český Krumlov připravilo hned tři zajímavé prohlídkové programy. Český Krumlov tak můžete poznat zábavnou formou po boku svých dětí, můžete se také vydat na procházku křivolakými uličkami města ve večerních hodinách anebo zažít atmosféru historického centra města v doprovodu zkušeného průvodce pohledem místních.

Každý čtvrtek, pátek, sobotu, neděli a o svátcích se můžete spolu se svými dětmi vydat na zábavnou prohlídku města KRUMLOVEM S DĚTMI.

Denně kromě pondělí máte prostřednictvím prohlídky KRUMLOV V KLIDU možnost zavítat do míst skrytých očím běžného návštěvníka a dozvědět se zajímavosti jak o dobách dávno minulých, tak i o turbulentním 20. století. Místní průvodci Vás nechají očarovat detaily renesančních fasád, které jim vtiskli alchymisté doby Rudolfa II., vydat se po stopách, které tu zanechalo česko-německé soužití a židovská komunita i poznat současný Český Krumlov a jeho život ovlivněný masovým turismem.

V průběhu pobytu v Českém Krumlově byste si rozhodně neměli nechat ujít večerní prohlídku tajemných zákoutí starého města. Od čtvrtka do soboty, od začátku července až do konce prázdnin pak denně kromě pondělí Vám prohlídka VEČERNÍ KRUMLOV odkryje tajemné příběhy spojené s Krumlovem.

Všechny prohlídky trvají přibližně 1,5 hodiny, není-li uvedeno jinak, probíhají v českém jazyce a věnovat se Vám budou zkušení oficiální průvodci z Českého Krumlova.