Aktuality > 2018

Krumlovské podzimní recitály 3. 11. - 1. 12. 2018

Sérii pěti komorních koncertů, které probíhají každou listopadovou sobotu v jedinečných historických prostorách krumlovské Synagogy či renesančního sálu Vlašského dvora v Panské ulici, nabízí od 3. listopadu do 1. prosince již VIII. ročník Krumlovských podzimních recitálů.

Solaris3 Od počátku festivalu je prioritou představit posluchačům špičkové hudebníky z Čech i ze zahraničí. Zažít tak můžete neopakovatelnou atmosféru mezi interpretem a publikem. Po zahajovacím koncertu v podání španělského tenoristy Josepa Viadera a českého klavíristy Petra Jiříkovského a druhém sobotním komorním setkání s Monikou Načeva, Michalem Pavlíčkem a kvartetem Pavla Bořkovce se v sobotu 17. listopadu publiku představí Solaris3 - ansámbl interpretující hudbu 20. a 21. století. ve složení Anna Veverková - housle, Štěpán Filípek - violoncello a Martin Levický - klavír.

Bára Basiková Na klavírní trio Solaris 3 naváže čtvrtou listopadovou sobotu Bára Basiková, která do Českého Krumlova zavítá s komorním sextetem Prague Lecian Strings.

Závěrečný koncert Jaroslava Svěceného, Julie Svěcené a Václava Máchy 1. prosince byl bohužel ze zdravotních důvodů ZRUŠEN.

Vstupenky zakoupíte v Infocentru Český Krumlov nebo na www.ckrumlov.info/tickets.

 

PROGRAM KRUMLOVSKÝCH PODZIMNÍCH RECITÁLŮ 2018