Katalog produktů a služeb > Provozovny > Český Krumlov > Cestovní ruch > Konferenční prostory

Konferenční a teambuildingové možnosti Svachovky

..

Svachova Lhotka 1
38232 Mirkovice
Kontakt: Zuzana Neumannová

Telefon: 774 499 812

E-mail: hotel.manager@svachovka.cz
WWW: www.svachovka.cz

Poloha: Český Krumlov

Zajišťujeme kompletní gastronomický servis včetně doprovodných služeb a programu a to kamkoli si jen budete přát. Nabízíme Vám odbornost a profesionální přístup všech našich zaměstnanců. Pro nabídku našich služeb jsou nejdůležitější především požadavky klienta.

Obědy i večeře při firemních akcích pro Vás rádi zajistíme v hotelové restauraci či přímo v kongresovém sále. Jednotlivá jídla nakombinujeme podle Vašich představ.
Catering připravený přesně na míru doplníme jedním z našich doprovodných programů jako je například prohlídka pivovaru či lihovaru s ochutnávkou a odborným výkladem.
Pořádáte-li akci s mezinárodní účastí, připravíme národní specialitu. Aby Vaše akce byla dokonalá, pomůžeme Vám připravit například vhodný dárek jako poděkování hostům za jejich účast.
Zajistíme tisk pozvánek a menu včetně fotografického či video průřezu akce. Květinové aranžmá a dekorace jsou samozřejmostí a to ve spolupráci s profesionálním aranžérem. Vaši hosté také jistě ocení světelnou show či ohňostroj a hudební kulisu v podobě reprodukované či živé hudby.
Vaším požadavkům vyjdeme maximálně vstříc. Ke každé akci přistupujeme individuálně a naším cílem je co nejlépe realizovat klientovy představy.Fotogalerie

Slavnostní tabule Udírna příprava slavnostního okamžiku Slavnostní tabule
firemní akce