Aktuality > 2014

Oslavte svátek svatého Martina za poslechu tónů cimbálové muziky


V úterý 11. listopadu přicválá na náměstí Svornosti svatý Martin a přiveze první víno roku, které společně otevřeme a ochutnáme v 11 hodin a 11 minut za poslechu tónů cimbálovky Gajdoši z Brna.

Nestihnete dopolední Svatomartinský průvod a slavnostní otevření Svatomartinského vína?

Nenechte si potom ujít Svatomartinskou zábavu, která se bude konat rovněž v úterý 11. listopadu od 17.30 hodin v hostinci DEPO, čeká na Vás Svatomartinské menu včetně tradiční husy, široký výběr Svatomartinských vín a to vše opět za doprovodu cimbálovky Gajdoši z Brna.

Pozvánka na Svatomartinskou zábavu - Cimbál a víno, 11.11.2014, Hostinec Depo, Český Krumlov

Vstupné je zdarma


Příjemnou zábavu a na setkání s Vámi se těší

Destinační management Český Krumlov

Více na www.festivalvinack.cz

Za podpory:

Vinařský fond ČR

Generální partneři:

CzechTourism, Klasa - národní značka kvality potravin

Partneři:

Monello design atelier s.r.o., Typodesign s.r.o., Auviex s.r.o., MAKRO Cash&Carry ČR s.r.o., Autodoprava Soukup, PARMA servis s.r.o., Kámen a písek, spol. s r.o., Strojírny Podzimek, s.r.o., A.K.U.P.I. CB spol. s r.o., Hospoda 99, Kolektiv café.bistro.winebar, Zeppelin CZ s.r.o., CPOS - Česká průmyslová a obchodní společnost s.r.o., Autosklo K+M spol. s r.o., BMMV, spol. s r.o., Vydavatelství MCU s.r.o., Madeta a.s., Krumlovský mlýn, Vinárna Solnice, Hotel Old Inn, EWAC spol. s r.o., CORAX Trading s.r.o.

Hlavní mediální partner:

FTV Prima

Mediální partneři:

Barbar, Jihočeská TV, Český rozhlas České Budějovice, Českokrumlovský deník, Jihočeský kalendář, OIS Český Krumlov, Ozvěny z měst a obcí Českokrumlovska