Aktuality > 2013

Egon Schiele Art Centrum 2013 - INTIMISSIMO

29. 3. - 15. 9. 2013, denně 10.00 - 18.00

Významná českokrumlovská galerie Egon Schiele Art Centrum připraví i letos zajímavé sezónní výstavy, které doplní stálou výstavu věnovanou životu a dílu Egona Schiele. Letošní výstavy reagují na současnou situaci ve společnosti, kdy lidé prostřednictvím sociálních sítí a anonymních chatů sdílí nejintimnější detaily svého života a z řady vztahů se vykrádá intimní soukromí.

Samostatné výstavy českých a rakouských umělců zastřešuje název INTIMISSIMO (soukromí). Témata o intimitě či intimní témata představí umělci ve svých rozmanitých dílech - obrazech, kolážích, fotografiích, filmech... Mezi umělci jsou Alena Kupčíková, Miriam Schwack, Josef Bolf a další.

Egon Schiele Art Centrum 2013, INTIMISSIMO, Josef Bolf                     Egon Schiele Art Centrum 2013, INTIMISSIMO, Miriam Schwack

Navštivte novou výstavu s Český Krumlov Card a ušetřete polovinu na vstupném! Karta Vás dále zavede na zajímavé výstavy v Regionálním a Hradním muzeu, nabídne Vám překrásný pohled ze zámecké věže nebo Vás pozve na prohlídku unikátním skleněným ateliérem z přelomu 19. a 20. století.  Nemusíte spěchat, abyste stihli všechny expozice v jeden den. Na poznávání historie i současnosti města máte až 6 měsíců, po které karta platí. A pokud celou nabídku karty nevyčerpáte, můžete ji darovat dál. Český Krumlov Card zakoupíte v jednotlivých expozicích a v Infocentru na náměstí.