Aktuality > 2017

Děti oslaví v Českém Krumlově svůj svátek

Den dětí můžete letos v Českém Krumlově opět oslavit na několika místech. Nabídka je pestrá a vybrat si bude moci opravdu každý. Přinášíme Vám několik tipů.

Den dětí v Českém Krumlově Již v neděli 28. května oslaví děti svůj svátek spolu s českokrumlovským Domem dětí a mládeže. Od 9:30 hod. se Městský park opět po roce promění v park pohádkový. Menší děti se mohou těšit na spoustu pohádkových stanovišť, jízdu lanovkou a pohádkovou voroplavbu. Zábavný den v parku dětem a jejich rodičům zpříjemní vystoupení dětí z hudebních, tanečních a sportovních kroužků českokrumlovského DDM, od 14:00 hod. poté kapely DDM. Trasa pro starší děti je opět připravena u rybníka na Horní bráně. Děti si budou moci vyzkoušet aquazorbing, paddleboarding či slalom na raftech. Připraveny jsou rovněž ukázky záchranného sportu, výcviku záchranných a služebních psů či ukázky policejní techniky.

Program na oslavu Dne dětí připravila také Městská knihovna Český Krumlov, která zve ve středu 31. května zejména mladší děti na pohádkové vyprávění a luštění. Přímo v den „D", ve čtvrtek 1. června, mohou děti zavítat do Zapa baru, jehož prostory se změní v dětskou cukrárnu, nebo do českokrumlovského kina Luna, které pro děti připravilo hned dvě dětská představení: od 17:30 hod. poběží „Mimi šéf" a od 20:00 hod. „Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta".

Více na www.ckrumlov.info/dendeti.