Aktuality > 2012

Ceny Kudy z nudy 2012 Podpořte jedinečné expozice a vyhrajte

Portál Kudy z nudy, který láká návštěvníky na novinky a zajímavosti ze všech koutů české země, opět pořádá soutěž Ceny Kudy z nudy. Tento již čtvrtý ročník soutěže hledá nejlepší českou turistickou aktivitu roku 2012 a nominována je i Český Krumlov Card.

Český Krumlov Card Do letošního ročníku byla za Jižní Čechy v kategorii podnikatelský počin nominována Český Krumlov Card, výhodná vstupenka do čtyř výjimečných celoročních expozic. Karta zavede návštěvníky do Hradního muzea, Regionální muzea, Musea Fotoateliér Seidel, Egon Schiele Art Centra, ale i na zámeckou věž. Koupě karty se zaručeně vyplatí - na vstupném ušetříte 50 %. Český Krumlov Card můžete navíc čerpat 30 dní nebo ji případně poskytnout další osobě.    

Za poznáním a zábavou s Český Krumlov Card vyrazily od května 2011 více jak 4,4 tisíce spokojených cestovatelů. Pokud patříte mezi ně, nebo chcete podpořit nabídku kvalitní, celoroční a cenově výhodnou, jednoduše hlasujte na http://www.cenykudyznudy.cz/hlasovani/.

Do hlasování v soutěži Ceny Kudy z nudy 2012 se může zapojit každý, kdo rád podniká výlety po Česku. Jsou pro vás připraveny skvělé ceny, které určitě přijdou vhod při dalším poznávání a cestování. Soutěž začala 1. července a skončí 30. září 2012.

Postup hlasování na http://www.cenykudyznudy.cz/hlasovani/

hlasování Ceny Kudy z nudy