Aktuality > 2017

Blackmore´s Night se vrací do Českého Krumlova

Do České republiky se v sobotu 12. srpna 2017 po roce vrací Ritchie Blackmore se svým projektem BLACKMORE´S NIGHT. Vydejte se na tajuplnou cestu s BLACKMORE´S NIGHT v rámci koncertu v malebném prostředí PIVOVARSKÉ ZAHRADY V ČESKÉM KRUMLOVĚ.

Blackmores night

Středověké nálady a cikánské tanečnice...sklenice medoviny...píseň nebo dvě...plápolající oheň v krbu...srdečná obsluha...jíst, pít a být šťastný...jak rychle plyne čas do minulosti...v dobré společnosti..."

Ritchie Blackmore

Projekt Blackmore's Night vznikl v roce 1997, když se britský kytarista Ritchie Blackmore spojil se svou životní partnerkou, americkou zpěvačkou Candice Night.

Za pomoci akustických i elektrických kytar, smyčců a řady rozmanitých renesančních hudebních nástrojů se Blackmoreovi daří, za výrazné pomoci svůdného hlasu Candice, převést všechny zdánlivě nesourodé prvky hudby středověku, v níž splývají romantismus s mysticismem, do vlastního, naprosto jedinečného stylu.

V dobách, kdy působil ve skupinách Deep Purple a Rainbow, tuto lásku chytře vsazoval do celkového pojetí energického rocku, až se z ní v jeho současném projektu Blackmore's Night stal pevný a velice zřetelný prvek.

Ritchie, vokalistka Candice a jejich skupina představí materiál ze všech doposud vydaných desek - poslední nahrávka s názvem All Our Yesterday vyšla v listopadu 2015.

Do České republiky se Blackmore's Night vrací rádi a pravidelně. Naposledy se představili v pražské Lucerně.

Vstupenky v prodeji v Infocentru Český Krumlov a v síti Ticketpro.

Více informací na www.ckrumlov.info/blackmores.