Aktuality > 2014

Badmintonová extraliga opět v Českém Krumlově?

Badminton

Již o nadcházejícím víkendu se dozvíme odpověď. Shodou okolností právě v Českém Krumlově se totiž ve dnech 26. a 27. dubna 2014 uskuteční baráž o nejvyšší týmovou soutěž v ČR a chybět nebude samozřejmě ani domácí SK Badminton.

Družstvo, které v sezóně nejčastěji startovalo ve složení Lucie Černá, Sabina Milová, Štěpánka Vazačová, Pavel Florián, Jaromír Janáček, Václav Domin a Jakub Sluka čekají nelehké bitvy a to i přesto, že v baráži, kterou budou hrát čtyři týmy, by mu k postupu měla pomoci i posila v podobě Čechokanaďana  Maximiliána Koreného. Do Extraligy postoupí jen dva nejlepší a zvítězit proti Slavii Technické Univerzitě Liberec, TJ Sokolu Dobruška (dvěma nejslabším extraligovým celkům letošní sezóny) a Montasu Hradec Králové (vítězi východní skupiny první celostátní ligy) tak zcela jistě nebude lehké.

Podaří se krumlovským dotáhnout jejich suverénní vítězství v západní skupině první celostátní ligy a celosezónní snažení až do vítězného konce? Přijďte se sami přesvědčit a povzbudit Jihočechy přímo na place. Do sportovní haly na Chvalšinské silnici, kde se bude hrát v sobotu 26. 4. od 18:00 hodin a v neděli 27. 4. pak od 10:00 hodin, jste srdečně zváni. K vidění bude prvotřídní badminton!