Katalog produktů a služeb > Turistické atraktivity > Český Krumlov > Inspirace

Svachovka - nabídka pro každého

Svachovka

Svachova Lhotka 1
38232 Mirkovice
Kontakt: Zuzana Neumannová

Telefon: 739323322

E-mail: info@svachovka.cz
WWW: www.svachovka.cz

Poloha: Český Krumlov
Typ: InspiraceSeznam nabídek:


Resort Svachovka se nachází na samém konci cesty ve vesničce Svachova Lhotka, uprostřed čisté přírody a golfového hřiště, přitom jen pár minut jízdy od centra Českého Krumlova.

Ubytování s kapacitou přes 90 lůžek ve 3* a 4* standardu v pokojích či apartmánech Hotelu Svachův Dvůr, Depandanci Tee House, Destilérce a Čokoklubu. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, pracovní stůl s připojením k internetu, WiFi připojení je v celém areálu zdarma.

Lázně Mladina - oáza klidu nejen pro hotelové hosty! Nabízíme širokou škálu koupelí, masáže, infrasaunu, solnou jeskyni, vířivku či krytý bazén s letní terasou.

Pivovar Glokner - řemeslná výroba piva od sklonku roku 2012. Náš cíl je probudit vášně i pohodu, která je v našich pivech skryta. Tomu odpovídá i sortiment, který v průběhu roku obsáhne různé styly piv. Nabízíme prohlídky prostor i prodej piva.

Destilérka SVACH - Bláznivý sen a touha o vytvoření výborné, krásné whisky a kvalitních ovocných destilátů je to, čemu podřizujeme vše od sestavení technologie, přísný výběr surovin až po nádoby na skladování, zrání a ležení. Přijďte si prohlédnout naši destilérku, rádi Vám všem ukážeme náš příběh.
Čokoládovna Duetino - ochutnejte skvělé pralinky plněné ganáží z našich likérů, pálenek či neobvyklé příchutě tabulkové čokolády během prohlídky naší chráněné dílny. Mlsné jazýčky zajisté ocení neotřelé domácí dezerty, které si můžete dát po dobrém obědě v hostinci Glokner.

Hostinec Glokner - Prostory starého statku jsou vhodné pro různé rodinné oslavy, formální či neformální setkání, teambuildingy a jiné akce. Pro všechny příležitosti, které plánujete strávit se svými blízkými nebo obchodními partnery, pro vás připravíme jedinečné menu a program na míru. Dejte nám vědět předem a rádi pro vás zajistíme i odvoz! Jídelní lístek vychází z čerstvých lokálních surovin,aktuálního období a především těžíme z mnohaletých zkušeností šéfkuchaře Lukáše Andrlíka!

Dopravní dostupnost:
5 min jízdy z Českého Krumlova..Hotel Svachův Dvůr


Ubytování s kapacitou přes 80 lůžek ve 3* a 4* standardu v pokojích či apartmánech Hotelu Svachův Dvůr, Depandanci Tee House a Destilérce. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, pracovní stůl s připojením k internetu, WiFi připojení je v celém areálu zdarma. Sledujte speciální nabídky a zvýhodněné pobytové balíčky na www.svachovka.cz
..Pivovar Glokner


Nabízíme prohlídky řemeslného pivovaru pro jednotlivce i skupiny, možnost ochutnávek či objednávek piva (PET, KEG)

Možnosti: prohlídka s výkladem průvodce, možnost sjednat prohlídku mimo provozní dobu

Vstup zdarma pro průvodce skupiny od 10 osob
..Destilérka SVACH


Bláznivý sen a touha o vytvoření výborné, krásné whisky a kvalitních ovocných destilátů je to, čemu podřizujeme vše od sestavení technologie, přísný výběr surovin až po nádoby na skladování, zrání a ležení. Přijďte si prohlédnout naši destilérku, rádi Vám všem ukážeme náš příběh.
..Lázně Mladina


Lázně Mladina - oáza klidu a soukromí nejen pro hotelové hosty! Nabízíme celoročně širokou škálu koupelí v lázeňských vanách, pravé pivní lázně v modřínových vanách, solnou jeskyni, infrasaunu, masáže, zábaly, pronájem privátní vířivky či využití krytého bazénu s letní terasou a lehátky.
..Čokoládovna Duetino


Čokoláda je vášeň a my neustále vymýšlíme nové receptury a nová balení.
Vytváříme neobvyklé ganáže jemné i výrazné chuti a to i z našich likérů,whisky a ginu, protože u nás na Svachovce vše souvisí se vším.
Surovinou je nám nejkvalitnější belgická čokoláda a opravdu si zakládáme na tom,
že se obejdeme bez jakýchkoli průmyslových konzervantů.

Pro děti jsme zavedli řadu „JAXEPATŘÍ“ se značkou Mlsný beránek.

Duetino je jako lahodná stavebnice, hravá a veselá, ale i seriózní a slavnostní.

V letošním roce se nám podařilo získat status chráněné dílny a zároveň tak naší činností pomáhat lidem s hendikepem.
Fotogalerie

Koštovna Destilérka kongres Pivní koupele
Dvůr Pivovar Restaurant Udírna
Masérna s odpočívárnou Pokoj destilérka pohled z věžičky pivovaru Lázně Mladina
Bazén Vířivka Dětské hřiště